Архитект?????

  • 792
  • 5
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета,препоръчайте ми добър архитект за малка къща,извън София.Някой който си разбира от работата,не се мота излишно,и взима разумни пари? newsm78 Rolling Eyes Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравей, има една мама от форума, която е архитект . Ползвала съм я само за съвети, не за цял проект, но ми се струва разумна и стегната. Ако искаш опитай . Ако решиш, ще ти кажа коя е, но на ЛС  - сега кутията ти е пълна и не мога дапусна ЛС.

# 2
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравей, има една мама от форума, която е архитект . Ползвала съм я само за съвети, не за цял проект, но ми се струва разумна и стегната. Ако искаш опитай . Ако решиш, ще ти кажа коя е, но на ЛС  - сега кутията ти е пълна и не мога дапусна ЛС.



Ок,сега вече можеш да ми пуснеш ЛС.Благодаря ти Grinning

# 3
  • Мнения: 5 539
Мога да ти препоръчам тази фирма:
http://www.ispdd.com/architecture/2005/vetren1/index_bg.html
Разгледай визуализациите, имат страхотни неща, едновременно стилни, семпли и елегантни, а и функционални.
Мъжът ми работи известно време с тях, и твърди, че са най-добрите архитекти, с които е работил.
Не знам обаче какви са им цените newsm78

# 4
Най - добрият избор е "АРХ-ФЛО", ще ги намириш на адрес: arch-flo.com
Пожелавам ти успех.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 392
За малка къщичка тип вила май не ти трябва нещо грандиозно, което един архитект от по-висока класа би взел сериозна сума за проекта. Мога да ти дам няколко такива, работя в сферата на инвестициите и строителството, но специално за твоя случай мисля, че би свършил работа един приятел, който строи няколко вили с инвестиционна цел и работи на принципа- за 5 парцела се прилага един проект, който му струва около 2500 Евро /говоря приблизително/. Ако те интересува нещо подобно кажи, за да потърся координати  Hug
Иначе една мама тук Галски и е ника е много добър архитект и съм попадала на нейни, много компетентни мнения, така, че може и тя да ти даде някаква препоръка или да поеме проекта.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт