Камера Samsung - татковци помагайте!

  • 711
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Имам камера Samsung VP-D353i. По отношение на качеството на вечерните снимки и клипове няма да коментирам - много е лошо, но проблемът ми е друг. Вчера снимах на една сватба и изведнъж екранчето стана чисто бяло  Weary. Може да снима, но без използването на LCD дисплея, а трябва да си вадя очите, гледайки през обектива. Моля ви татковци, ако имате представа какво е станало, дайте някакво инфо. Предварително благодаря.   bouquet

# 1
  • Мнения: 260
Би трябвало да имаш книжка към камерата.Потърси отговора там.
Ако не го намериш-винаги можеш да отидеш в най-близкият оторизиран сервиз и да питаш. Peace

# 2
  • Мнения: 255
Благодаря ти reni-pld, много ми помогна  Close! Как ли не се бях сетила за тези варианти ooooh!!?

# 3
  • Мнения: 112
Всъщност по отношение на Самсунг - дефектите при техните продукти стигат до 20%. Така че, сори. Останалите 80% се радват на прилично качество Simple Smile Сервиз му е майката!

# 4
  • Мнения: 155
Камерата ти е за ремонт. Повредила се е  една интегрална схема, ще я сменят и пак ще си имаш изрядна камера.
Същото стана  и с нашата. Няма страшно, нещата са поправими. Laughing

# 5
  • Мнения: 141
Поправи камерата, ако е в гаранция, опитай се дая продадеш и никога повече не си купувай аудио-видео техника от тази марка. Това е приятелски съвет, в никакъв случай заяждане, честно казано ми става мъчно за хората, коите страдат по този начин - от некачествена техника.

# 6
  • Мнения: 116
и ние имаме същия проблем #Cussing out. днес мъжа ми  я занесе в сервиз и  се оказа 4е лентовия кабел е за смяна .(май че това ми каза мъжлето Rolling Eyes  newsm78). ако камерата е в гаранция ремонта и подмяната са безплатни, ако  не е трябва да се бръкнете около 80-90 лв

# 7
  • Мнения: 255
Сърдечно благодаря на всички за отговорите   bouquet! Когато я купувах тази камера, беше най-евтината възможно и освен това беше и в промоция. Знам, че в промоции пускат най-некачествените стоки, но се вързах. Убедих се в поговорката, че евтиното излиза по-скъпо, а освен това унищожава и повече нервни клетки  Wink. Ако можех да върна времето назад, сега щях да държа в ръцете си друга марка камера.

# 8
  • Мнения: 112
По същата логика аз имам две DVD - та едно НЕО и един SANG разглобени на части в къщи..... Обещах си вече да на правя така и сега съм с  .... CROWN Simple Smile Кво да правиш? Засега работи, предните две даже и не тръгнаха...

Общи условия

Активация на акаунт