Застраховки - ГО да правя или да изчакам

  • 503
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Уж поразгледах няколко страници назад и не видях подобна тема, дано не дублирам. Та въпросът ми е как стоят нещата с гражданската отговорност. Повишаване, намаляване на цени...да правя ли сега или да чакам newsm78. Моля някой сведущ да обясни каква е ситуацията и какви са прогнозите на застрахователния пазар.

# 1
  • Мнения: 377
Не съм много запозната със застрахователния пазар, но от личен опит не бих правила.  Peace
Миналото лято /2005/ пак се говореше, че много ще се увеличат, тъй като се вдигала максималната сума, до която застрахователят носи отговорност и т.н. и т.н. и си направих застраховката за 1 год. като ми струваше 150 лв.  Rolling Eyes
Е не се сбъднаха прогнозите и не само, че не скочиха двойно, а декември и януари можех да си направя застраховката за около 80-90 лв.  ooooh! Тази година гражданската ми беше 110лв. валидна ми е до юли 2007 и не смятам да се подавам на истерии и сега да си правя нова.
Доколкото разбрах дори да се повишат цените ще е с около 10%.

# 2
  • Мнения: 176
Аз бих те посъветвала да сключиш веднага, защото до 15 число на месеца се очакват новите тарифи и те със сигурност ще са по-високи. Ако те интересува повече пиши на лични, за да не остане някой с впечатление че се прави реклама.

Общи условия

Активация на акаунт