Слаба болка ниско долу

  • 1 274
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам нещо. В края на трети месец съм и имам лека, тъпа болка ниско долу - в средата и повече в областта на яйчниците. Сега съм настинала и може да е от това, но ме притеснява. Не е постоянна, по-скоро спазматична. Това нормално ли е ? От наместването на вътрешните органи или е нещо по-сериозно ?

# 1
  • Мнения: 3 334
Според мен е нормално...и аз съм имала подобни болки,но ако много се притесняваш се консултирай с лекаря си!

# 2
  • Мнения: 6 461
Аз също имах такива болки и при двете ми бременности.
Мисля ,че е нормално,но ако имаш притеснения ,направи си консултация при гинеколога.

# 3
Според мен също е нормално аз и при двете си бременности имах такива леки болки почти през цялото време на периоди разбира
се но все пак не е лошо да се консултираш и с лекар обикновено изписват нош па аз си го биех и ме облекчаваше

# 4
  • Мнения: 253
Благодаря ви. Успокоихте ме. Последния път питах гинеколога си и ми каза, че не е хубаво да има болки, но не може без съвсем никакви, защото много неща вътре се променят. Не ме боли толкова, че да пия нещо, но се притеснявах, защото се появяват от време на време,а още е рано да усещам бебчо.

# 5
  • Мнения: 1 104
И при мен имаше подобни болки в началото на бременността. Аз много им се шашках и все си  мислех, че нещо не е наред. Но така си е нормално, не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 5 026
 Възможно е да е от настинка,но за твое спокойствие се консултирай с лекар!

# 7
  • Мнения: 7 723
когато ти расте матката- всичките ти карантии се поразместват. Най- вероятно ти се притиска някой нерв. И мене ме приболваше така от време на време и когато попитах д-рката, тя ми отговори: "Еми ще те боли, естествено- нали си бременна! ...И други неща ще те болят...."
п.п.-...после я смених....
Не се притеснявай- нормално е предвед състоянието ти, но ако искаш- за собствено спокойствие- се консултирай с лекар Peace

# 8
  • Мнения: 10 982
Не се притеснявай, нормално е  Peace
Боли и от настинка, и от разтягането на матката.

# 9
подобни болки ще чувстваш до края на бременността от растежа на маткатал не се притеснявай. Леко бременеене  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 25
Здравей. Аз съм в 21 г.с. и от 17 г.с. имам такива болки. Според мен задължително се консултирай с гинеколог, най-малкото за твое собствено успокоение. Най-вероятно не е нищо сериозно. На мен ми установиха липса на магнезий и в мимента пия таблетки с магнезий. Болката почти изчезна. Късмет.

# 11
  • Мнения: 4 621
Според мен е нормално. Аз също ги имах и лекарката ми обясни, че са съвсем нормални и се получават от нарастването на матката Peace
Лека бременност Peace

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Имах такава болка до края на петия месец.Най-силна беше около датата на цикъла.Лекаря ми обясни, че яйчниците се опитават да възпроизведат цикъл в този период и за това се предизвиква болката.

# 13
  • Мнения: 3 092
Консултирай се с лекар.Аз също не вяравм че е нещо сериозно , но все пак попитай док smilie=smile3543.gif]
Леко бременеене! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 203
Въпреки че най - вероятно е нормално по-добре се консултирай с лекар. Аз получих абсолютно същите болки по това време. Лекарката ми изписа Pregnyl и Магнерич и ми каза, че с това нещата ще се оправят. Сега чакаме резултата.

Общи условия

Активация на акаунт