за първи път във детската градина

  • 703
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте,моята дребосъчка днес за първи ден е на градина.Мили мамчета на вас беше ли ви криво?На мен ми е нещо притеснено?Нещо сякяш се е свило на топка в корема ми и ме гризе,гризе.Тя по принцип е общително и контактно дете,но все пак......Пък и ще е най-малката във групата

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Мдаа, никога няма дя забравя 12.09.2005г.
През целия ден се чувствах като теб, още повече, че не бях се отделяла от нея точно 3 години!!!

Но това състояние минава точно за 24 часа, повярвай, утре ще е съвсем различно.

# 2
  • Мнения: 53
Ох,дано да е така .Много ми е криво.Ние сащо не сме се отделяли-Дребка  е на 2,6

# 3
  • Мнения: 791
Аз пуснах моето момче първо на детска ясла -  на 1.04.2005год., и макар първите три дена да го вземах по обяд, мой те терзания продължиха близо две седмици, не че след това не си мислех нон стоп за това как е!!! Той не е контактен, подбира си много с кого да говор и с кого не, и много се притеснявах,дори и като видях, че той се справя и му е хубаво да ходи при децата. Мисля, че е нормален процес, при прекратяването на 24-часовото наблюдение от наша страна. В един момент ти започваш да си с него съвсем по малко. А сега както е на градина го вземам в 17.00ч., а той заспива към 20.30ч. - какво са 5-6часа, в сравнение с времето преди. Свиква се и ще видиш, че с течение на времето ще отмине и даже ще видиш плюсовете Wink

# 4
  • Мнения: 1 520
На мен никак не ми беше притеснено. Което тогавашния ден също ме озадачи. Като бях чела как се преживява, все пак е нещо, знам ли - бебчето ни вече е порастнало и тръгва на детска градина. Simple Smile
Но не ми беше никак притеснено, той тръгна в група с малко по-големи от него деца, били вече една година заедно, колектив както се казва.
Но всеки ден е толкова щастлив от ходенето там, вечер не иска да тръгва, говори за другарчетата там, нови песни се опитва да пее. Въобще убеждавам се че неговото място и радости са там, в игрите и обучението с другите дечица.

Успех и на твоята госпожица!   bouquet

# 5
  • Мнения: 14 133
И на мен ми беше много притеснено!!! Моят дребосък свикна много бързо, а не е ходил на ясла. Дори през почивните дни иска да ходи на градина Laughing Дано и твоята дребосъчка да свикне бързо   bouquet

# 6
  • Мнения: 53
 newsm51 newsm51
Дребка се е представила страхотно,само че като ме видя че отивам да я взимам ми се оплака че днес съм я забравила там-разплака се.Стана ми още по криво.После в къщи беше много превъзбудена и постоянно ми разказваше как заспала без шишето и как помолила "гуфтадата"-госгожата да и направи тъмно.Е ,тръгнахме си от градината със едно бобърче,но само за да го запознаем със патето и утре да са всички заедно там.
БЛАГОДАРЯ ВИ МАМЧЕТА newsm51 smile3525

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 835
Pumba,  Rolling Eyesрадвам се, че си в по-добро настроение.
Нали ще пишеш утре пак  за да кажеш дали съм била права? Simple Smile

малко офф:
често ми се налага да ходя в Казанлък, и съм влюбена във вашия център и пешеходната зона, супер е просто за малки деца и разходка

# 8
  • Мнения: 53
задължително newsm03 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51БЛАГОДАРЯ ВИ

Общи условия

Активация на акаунт