Имате ли мераци за още едно бебе

  • 4 833
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Та това ми е въпросът Grinning
Защото моето слънчице е на 10 месеца и половина и незнам защо така ама от едно известно време са ме налегнали някакви такива мераци-пак да си имам едно такова мъничко бебче,незнам защо така въпреки че никой не ми помага в отглеждането на принцесата ми и ми идва по нагорнище,ама пак ми се иска да изпитам прекрасните усещания на бременноста.Някои мами може да си помислят че съм луда или пък че съм мазохистка-ама нещо ми се иска въпреки ча е много рано Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 00:15 от IVKA&MIMI

# 1
  • Мнения: 5 362
Да имам.Но наистина,че е много рано.Ще ти е по-трудно,особено ако няма кой да ти помага.Поне при мен е така.Затова моите мераци ще са след още някоя друга година Grinning

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Посиках второ като гушнах първото /веднага след раждането/ Simple Smile
Но ще има да чакам за сега Simple Smile

# 3
  • Мнения: 516
Мераци имам  ама мисля че ми е ранко още #Crazy

# 4
  • Мнения: 1 059
Мераци имаме и двамата, ама ще поизчакаме още малко

# 5
  • Мнения: 5 026
 И двамата искаме, но май ни е още раничко...  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 3 817
Много искаме с мъжа ми да имаме още едно и мислим след 2-3 месеца да започнем с бебеправенето.
Аз също си гледам сама детето,но желанието ми да имам още едно дете е много smile3521.

# 7
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
И аз имам мераци за трето Laughing Laughing Laughing ама ако има как да знам,че със сигурност ще е мома. Flutter

# 8
  • Мнения: 2 196
Имаме мераци за още едно дете и работим по въпроса. Grinning

# 9
  • Мнения: 7 723
И аз имам мераци за трето Laughing Laughing Laughing ама ако има как да знам,че със сигурност ще е ........ Flutter
.......мъж Peace

# 10
  • Мнения: 891
Имам и то големи мераци, ама мъжо няма !  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 393
Аз имам мераци за още 2 Mr. GreenНооооо не точно сега, след 2-3 години живот и здраве Peace

# 12
  • Мнения: 3 334
 Naughty Crossing Arms и дума да не става.Мъжо постоянно ми натяква за второ,но няма да му се вържа.Имах ужасно тежка раждане,а и брменеността ми не беше лека....а лошото е,че съм злопаметна и помня всичко.Ако се навия на второ това ще стане евнтуално след 10 години.

# 13
  • Мнения: 1 400
И аз имам мераци за трето Laughing Laughing Laughing ама ако има как да знам,че със сигурност ще е ........ Flutter
.......мъж Peace
newsm10 newsm53
Кой каквото си няма - туй си иска Laughing

# 14
  • Мнения: 902
Хмм.. . Дилемка се получава. Имам желание всеки път като се zагледам в снимките й оот родилното..Още повече ми се иска пак да иzпитвам чувството да нося живот в тялото си...Да усещам движенията му,да се радвам да очаквам, да мечтая..
НО.. Рано е още.А може и в крайна сметка да си останем само с Киара... А не ми се иска..

Общи условия

Активация на акаунт