Отговори
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Е, едва ли си правите комплименти, когато се дразните или когато сте се ядосали един на друг за нещо...?! Интересно ми е как ви наричат любимите мъже, а също и как вие им го връщате?
Аз снощи отнесох едно "злобна кучка", което беше новост, но явно в очите на любимия съм прекалила, защото иначе съм просто "изрод" Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми чак така не се обиждаме Shocked Май най-много да му кажа, че е търтей/когато наистина се е разпаднал от мързел/, а той на мен "магарешки инат" hahaha

# 2
  • Мнения: 7 474
Не ме наричат с подобни епитети  Naughty, мъжа ми е много спокоен и не се нерви . По скоро аз мога да му кажа нещо  Mr. Green

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Говедо Mr. Green...да уточня, че е зодия Телец....аз съм "студенокръвна кучка" Joy...за друго не се сещам.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
изобщо, ама изобщо не използваме епитети, когато сме си ядосани. дори повече от всякога си преценяваме думите, защото когато е афектиран, човек е склонен да се обиди и от най-малкото.

# 5
  • Мнения: 5 362
Не се обиждаме с разни епитети.Говорим си на цели имена-това е знак,че единият е ядосан на другия за нещо.

# 6
  • Мнения: 3 334
Не ме наричат с подобни епитети  Naughty, мъжа ми е много спокоен и не се нерви . По скоро аз мога да му кажа нещо  Mr. Green

и ние сме така Mr. Green

# 7
  • Мнения: 891
Не ме наричат с подобни епитети  Naughty, мъжа ми е много спокоен и не се нерви . По скоро аз мога да му кажа нещо  Mr. Green
И моя не се нерви. Супер спокоен е. Дори много често му завиждам за спокойствието ! Blush За сметка на това пък аз съм "кибрит".

Аз като се ядосам .......... зависи за какво ме е издразнил. Но освен "мързел" - други епитети не съм използвала  Blush

# 8
  • Мнения: 2 631
Не ме наричат с подобни епитети  Naughty, мъжа ми е много спокоен и не се нерви . По скоро аз мога да му кажа нещо  Mr. Green

и ние сме така Mr. Green

 Peace И ние!
Епитети не използваме, като сме ядосани не си казваме имената въобще  Laughing, само мелим наред да върви скандала и тва е  Peace
Аз като почвам да се ядосвам му казвам "БУяне....", което за него е знак, че се заформя нещо....   Mr. Greenbowuu

# 9
  • Мнения: 1 202
В повечето случаи му викам по име .

# 10
  • Мнения: 7 723
Ние имаме вече 8-годишен семеен живот и епитетите започнаха да навлизат лека- полека.
Аз съм гаден овчи инат и тъпа кокошка Animal Chicken
на всяко действие - противодействие-
той е мръсно говедо Animal Cow
но резултата винаги е kiss

# 11
  • Мнения: 3 268
Често си повишаваме тон,защото мъжът ми и много избухлив,но бързо му минава.Никага обаче не се обиждаме,няма такъв случай.

# 12
  • София
  • Мнения: 115
Казваме си по фамилия  Grinning. Като чуе: "Николов" - си знае, че нещо пак ще мърморя Close. Ама той е по-търпелив от мен и много рядко се ядосва Heart Eyes. В повечето случаи като се ядоса - мълчи. Докато аз "паля" от нищо #Cussing out

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 15:00 от Impatient

# 13
  • Мнения: 479
Магаре (аз на него), темерут ( и двамата го използваме).. За протокола обаче същите тези епитетчета ги използваме и в изблик на нежност... Wink Само интонацията се променя... Mr. Green
Но като цяло и ние гледаме да не се наричаме по някакъв начин, когато сме ядосани..  Hug

# 14
  • Мнения: 5 026
Май си се наричаме по същия начин, както когато не се карме. Трябва да се заслушам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт