може ли да съм навредила на бебето?

  • 777
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
имах проблем с мъдрец миналата седмица в продължение на 3 дни и по една и друга причина успях да отида на зъболекар на 4 ден. веднага ми извадиха зъба. Тревожи ме голямото количество гной, което изтече от зъба при ваденето и дали уврежда по някакъв начин бебето.
Логиката ми е, че гнойта трови моята кръв и оттам отивайки в плацентата трови и детето. А аз се чувствах доста зле физически, не ми се ще да е било така и за бебето. Вие имате ли някакъв опит или знания за тези неща?

# 1
И двата пъти, когато бях бременна ми се възпаляваше кистата, която имам. Няма да ти казвам от там, колко гной изтече Rolling Eyes Децата ми са живи и здрави и това по никакъв начин не им е повлияло. Леко бременеене! Grinning

# 2
  • Мнения: 883
И на мен ми вадиха зъб в 7 месец на бременността. Много гной изтече... ooooh!
Но отказах антибиотика, който ми изписаха, макар, че ме заплашиха. Успях да стигна до края и да родя здраво бебе. Нямаше последици. Но всичко е индивидуално. Поговори с лекар за това.

# 3
  • Мнения: 1 104
Не се притеснявай. Моя приятелка имаше сериозни проблеми със зъбите докато беше бременна. Извади 5-6 зъба. То бяха болки, то пи аналгин, то беше ужас.Сега се радва на здраво бебче

# 4
  • Мнения: 7 723
а упойка сложиха ли ти? По- скоро за това трябва да се притесняваш, не за из теклата гной Peace

# 5
  • Мнения: 883
Има специални упойки, които се поставят на бременни. На мен ми сложиха 2 от тях.

# 6
  • Мнения: 35 891
гледай си живота и не се тревожи - всичко е ОК!
леко бременеене!

# 7
  • Мнения: 3 069
Не си му навредила, напротив!
Бъди спокойна, гнойта може само да влоши твоето състояние съответно и на бебето.
Направила си най-доброто и за двама ви.

# 8
  • Мнения: 992
не се втелясвай толкова, няма страшно  Hug
леко бременеене

Общи условия

Активация на акаунт