Пак за рождените дни и клубовете

  • 494
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Дъщеря ми прави 2 годинки другия месец,а аз още нямам идея къде ще празнуваме.Ходим на клуб 2 пъти седмично горе долу,през другото време играе с децата в яслата.
Искам рождения ден да не е поредния ден на клуб 2 часа.Но точно какво идея нямам. Споделете вие как празнувахте рождените дни на вашите две годишни деца!В кой клуб,от какво бяхте или не бяхте доволни?Вики много обича да пее и танцува,като всяко дете,беше ли организирана програма от клуба в тази насока?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И ние скоро ставаме на 2г.Замислила съм да избера клуб близо да яслата и заедно с каките,които гледат децата да ги закарам на 2курса в този клуб(те са 7 деца в групата),за да може да празнува с познати за нея деца.Ще наема артисти да направят спектакъл или куклен театър или просто да ги забавляват за 2часа.Ще занеса и тортата там.Към 12-13ч ще ги върна обратно в яслата.Разбира се ще говоря с всеки родител дали е съгласен и ще ги поканя ако имат време и тях.Но съм решила да няма менюта в клуба,защото децата сутринта ще са яли и всичко ще остане.Другия вариант е в яслата,но не мисля,че детето ще усети атмосфера на празник.

# 2
  • Мнения: 7 474
Ето ти мойта тема за РД, ще ти е полезна. Горещо препоръчвам ПАТЕТАТА за по-малки деца Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=127971.0

# 3
  • Мнения: 7 723
Искам рождения ден да не е поредния ден на клуб 2 часа.Но точно какво идея нямам. .....
А защо да не е ?
 Тогава няма да е като всеки друг път. Ще се почуства по- важна, център на вниманието. А това не е ли достатъчно за 2-годишно дете newsm78

# 4
Детски клуб "Двете Феи" в Лозенец. Има тематични рожд. дни...

# 5
  • Мнения: 1 341
Детски клуб "Двете Феи" в Лозенец. Има тематични рожд. дни...
във всеки клуб има тематични рождени дни

Азотново съм за Приказка без край в Гео Милев и Патетата в  Лозенец. Приказка без край е доста голям, а това за мен си е предимство.
азгледай го на
www.prikazka.net

Общи условия

Активация на акаунт