Конци DMC за гоблени

  • 5 830
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 714
Кажете ми моля къде да намеря магазин с богат асортимент на DMC конци в София. Трябва да довърша със срок средата на декември (подарък е за свеки за Коледа) един гоблен, а ми липсват някои цветове, направо в чудо съм се видяла  Confused

А не е малко за шиене  #Crazy , 1/3 от Момичето с книгата, за който го знае.

Предварително благодаря!!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 437
Виж координати на магазини в София в подфорум Конци на forum.goblenite.com. Друга алртернатива е да си ги поръчаш от Интернет магазина на форума. Даже може да ти излезе по-евтино. Успех!

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз си поръчах по интернет в магазина на гоблените. сом. Може да се поръчват на метраж, ако не ти трябва цяло чиле 11 ст е на метър.

http://www.goblenite.com/index.htm?act=n_category_view&id=30 … CF%E0%ED%E0%EC%E8

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мои познати имат голям магазин за гоблени на Христо Ботев (на ъгъла с още една улица, но не знам коя)- там със сигурност има.

# 4
  • София
  • Мнения: 896
Представителния магазин на DMC се намира на ул. Стефан Стамболов, близо до бул Тодор Александров. Намира се като се тръгне от Женския пазар към Бул. Тодор Александров, отляво. Преди няколко дни ходих до там.  Grinning

# 5
  • Мнения: 714
благодаря!

само можеш ли да уточниш .... от женския пазар откъде точно тръгваш, от пиротска ли? в посока новия булевард Тодор Александров? извинявайте, ама няколкогодишното отсъствие от София си казва думата  Embarassed  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 172
Голям магазин за DMC конци има на ъгъла на Сливница и Христо Ботев. Досега не се е случвало да нямат номера, който търся. Друг магазин, също специално за DMC конци, има на паркинга Синя Зона, който е до Пиротска: от трамвайната спирка на Хр Ботев, тръгваш по Пиротска в посока ЦУМ, веднага вдясно има няколко магазина за конци (не знам в тях дали продават DMC), а след тях е въпросния паркинг. Магазина за DMC се намира в дъното на паркинга, близо до някакъв магазин за осветителни тела и до големия булевард.

# 7
  • София
  • Мнения: 896
благодаря!

само можеш ли да уточниш .... от женския пазар откъде точно тръгваш, от пиротска ли? в посока новия булевард Тодор Александров? извинявайте, ама няколкогодишното отсъствие от София си казва думата  Embarassed  Rolling Eyes

Да, от Пиротска към новия булевард/Тодор Алескандров/ от лявата страна.  bouquet

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
В един магазин на Пиротска също има голям избор.

Общи условия

Активация на акаунт