Митовете за брака

  • 2 198
  • 32
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=963019

Съгласни ли сте с всичките 10 точки?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 180
 Joy Joy Joy Харесаха ми тези митове Laughing
И май са си верни. Ама да споделят дългодишните бракувани  newsm78форумки

# 2
  • Мнения: 2 677
Да, бива си ги. И като се замисля, доста правдоподобно ми звучат. Но и аз съм много прясна в школата на бракуваните.  Joy Наистина да кажат по-опитните.  Hug

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм особено съгласна със 7-ма и 8-ма точка.

# 4
  • Мнения: 929
Определено има истини.

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Да така е според мен,като се замисли човек е точно така!

# 6
  • Мнения: 6 167
Съгласна съм по всички точки!

# 7
  • Мнения: 44
И аз мисля че е доста добре казаното, но си мисля, че като цяло жените са по-романтични от мъжете. От позицията на 18 годишен брак мога да кажа, че след задължителните кризи и улягането на характерите ни след десетата,а може би и след тринайстата година аз се чувствам по-щастлива, по-обичана и по-желана отколкото в началото на брака ни. Просто тези усещания в мен се засилват с годините, а навремето съм си мислила, че ще намаляват.

# 8
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че има истина в тези митове........ Mr. Green

# 9
  • Мнения: 155
Че има истина -  има, но аз нещо не мога да се съглася с точки 4,5,6 и 9.
Конфликти има винаги, не може всичко да е напълно хармонично - къде ще му е живецът на този брак тогава  Rolling Eyes
Ревността е лош съветник, може да вгорчиш тотално семейния живот на половинката си,  а не да му показваш любов така #Cussing out
Напротив, при нас се разпалва с всяка измината година hug
Ако няма любов, то какво тогава - приятелство, търпимост, задруга, ами то тогава няма да е брак, а някаква форма на  дружество  Crossing Arms
Ммдаааа...

# 10
  • Мнения: 648
   Много интересно, благодаря на авторката на темата за този поглед Peace

# 11
  • Мнения: 126
9. С времето любовта в брака не е от такова голямо значение
Дано 9-то не се окаже вярно Praynig

# 12
  • Мнения: 1 680
съгласна Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Има истини, но всичко е индивидуално Peace

# 14
  • Мнения: 902
Мога да гарантирам че 1. и 10. са мит.Ососбено 10.
Значи ,мъжо е тип "дебелокожо с иzбирателна проспускливост",дето ще рече ,неща които мен са ме ядосали са zа него детска игра, и от друга страна е способен да се ядоса и обиди zа нещо което не съ.м и допускала.НО беz zначЕние какво е ставало, дойде ли време zа с.н, той се обръща на другата страна и спи.. А аz , се въртя като пумпал в леглото и ми иде да му трясна някоя тухла четворка в 4ерепа от яд че той си спи а аz не мога.. Ако обаче се пробвам да го будя да говорим, става .. МАЗАЛО...Той е иzнервен че не го оставям да спи, а аz , че той спи, нали се сещате.. м
Но иzтърпя ли да мине нощта моя благоверен пристига сам и с най обичливите и раzкаяни очи се моли да му простя грешката и следва голямо гушкане..
 А колкото до номер 10.. Нагледах се на такива глупости тук.Типично кривораzбрана немска свобода във връzката че "аz си имам личен живот, иzлиzам сам/а на дискотека, на парти и не zнам какво си и накрая упс.. Ама стана случайно, ама не исках, ама тя /той не ми оzначАва нищо, беше само секс беz чувства..
СЛед което следва принципно бракораzводно дело. Айде бегай,бе.. Добре че моя мъж е категорично против такива циркове..

Общи условия

Активация на акаунт