Падна от спалнята :(

  • 682
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Не знам дали е мястото тук на темата...........
Наш'то малко шиле много се върти, а  и от няколко дни прави опити да пълзи назад.Явно днес е успял, защото падна от спалнята.Вси4ките ми приятелки са ми разправяли за техните деца и са ми казвали, 4е няма на4ин да не ми се слу4и.Не ми се е вярвало оба4е..., за няма и 10сек го оставих....
Намерих го по о4и, леко му е ожулено нослето едната бузка и едната страна на 4елцето, явно на която страна е паднал (намерих го по о4и).Успокои се бързо, аз и го опипах навсякъде-по глава, ръце, крака, лице, ребра и тн, не реагира да го боли....поспа полвин 4ас и като стана пак по4на с усмивките и въртенето.
Това ме поуспокоява малко, но понеже пед за пореден път е с изклю4ен тел да питам:възможно ли е да му е станало нещо, за какви признаци да следя.....Знам ли-нещо навехнато,изкщл4ено,нещо свързано с главата......
Малко дълги4ко стана, ама..........

# 1
  • Мнения: 1 455
Не се притеснявай толкова Wink Признаците са отпадналост,повръщане.Опасно е ако си одари отзад главичката.И по принцип не е хубаво да заспива след това.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
Наблюдавай го,да не повръща,да не е много поспалив.Може и нищо да му няма,и на нас ни се е случвало.Ако го заведеш на лекар,може и напразно да го облъчат(ако решат да му правят рентген).

# 3
  • Мнения: 3 447
Наблюдавай най-вече за признаци на сътресение - повръщане, замайване, отпадналост, сънливост, нееднакви зеници. Гледай го 24 часа по-внимателно, но едва ли има нещо, няма страшно  Peace

# 4
  • Мнения: 1 043
 Simple Smile не се притеснявай толкова , и ние като бяхме малки паднахме от спалнята бебетата са много жилави

# 5
  • Мнения: 422
Абе поуспокоих се малко.Снощи си яде млякото (насън) и сутринта (пак насън )като преди.
Само дето не заспа в 8,30-9 снощи, а в 7,30 ама изкара до тая сутрин в 6 Simple Smile, спа спокойно.
Мъжа  ми  и той вика-абе колко има да пада, ако всеки път му ставаше по нещо..........
Благодаря на вси4ки , де Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт