ето случи се и на мен....

  • 5 710
  • 101
  •   1
Отговори
страшно е.... четях написаните неща тук за посягането и не ми се щеше и да си помислям ако моят мъж ми посегне какво ще правя, но ето че се случи. Ще разкажа на кратко....регистрирана съм но предпочитам да съм анонимна. С мъжът ми сме заедно от само година и няколко месеца. Всичко започна още като се запознахме. Една вечер се напи и си отпусна ръката - това беше още в началото на връзката. На другия ден не беше същия човек страшно много съжаляваше и ме уверяваше че се случва за пръв път и си е изтървал нервите. Повярвах му след това не се случи, реших че е под въздействието на алкохола и на някакво напрежение - да досадно е, всеки така пише, по нататък се сещате. Започна след като родих и вече бяхме женени. Всичко се решаваше със сила - ритници и шамари. Аз просто си слагах розовите очила и си мислех че тези проблеми ще минат с времето, но ..... се стигна до там че преди 1 ден бях пребита жестоко от мъжа си със обезобразено лице и счупени зъби, цялата в синини, пред известно столично заведение, като всичко това започна вътре, но охраната го изхвърли и аз го последвах и така продължи навън пред заведението. Беше кошмар спаси ме това че е на обществено място и имаше патрулка, която видя сцената и го арестува, а към мен се притичаха хора от всякъде които ми помагаха да дишам защото при последния удар след като бях на земята не можех да дишам, цялата бях в кръв, веднага отнякъде се появи линейка и ме откараха в болница. Всичко стана много бързо. Оттогава животът ми се промени на 180 градуса - сутринта напуснах болницата въпреки забраната, отидох в полицията, пуснах жалба, отидох и си изкарах съдебно медицинско, отидох и си взех багажа, бебето, което е на 10 месеца и си тръгнах. Отидох при адвокат и утре завеждам дело - за развод. И да ви кажа не съжалявам твърдо уверена съм  и знам че така трябва да постъпя. Така е най-добре за мене и за детето. Видях се с мъжа ми, който не можа да ми обясни защо е постъпил така. Нямаше причина беше една хубава вечер, бяхме на рожден ден, просто се прегръщахме и целувахме и в един момент се напи и прегръдките му станаха шамари и юмруци. Неговото обяснение е че се е напил и изпушил - без никаква причина и повод от моя страна. И само повтаря че не знае какво му става и че няма да пие повече - дрън дрън. Разбирате ли поне да бях дала повод за това! Всичките ни приятели са в потрес те бяха с нас и видяха как се целуваме и прегръщаме, но в един момент всички си тръгнаха, а тези които останаха не обърнаха внимание на това което стана, защото всички бяха пияни с изключение на мен. Тежко ми е..... обичам този мъж, но няма да позволя повече това. За бога ако това се беше случило в къщи можеше да съм мъртва вече...ами бебето? е.. това е просто искам да споделя защото ми е тежко. Всички ме подкрепят, семейството ми, приятелите ми. Знам че така трябва!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре, че чувствата ти не са те заслепили и реагираш правилно. Забрави го и изобщо не се връщай назад Peace
Какво им става на тези мъже бе?! Каква е тази агресия, не разбирам?...

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Съжалявам ужасно за случилото се; не знам какво друго да ти кажа. Като човек, преживял подобно нещо с бившия си съпруг /разликата е, че ме преби вкъщи/, смятам, че си взела единственото правилно решение. Успех, ще ти е болно известно време, но ще се справиш, убедена съм! За подобни същества думи нямам просто, комплексари нещастни  #Cussing out
Прегръщам те, миличка  Hug! Бъди силна заради себе си и детенце!

# 3
  • ново
  • Мнения: 5 952
Взела си правилното решение, и това сега е най-важното Hug Забрави го и продължи да живееш заради себе си и детето. Успех!

# 4
  • Мнения: 565
Много съжалявам за слу4илото се. Нямам думи.  Sad Правилно постъпваш! Никой няма право да ти посяга!То4но това бих направила и аз. Възхищавам се на силата ти. Гледай напред. Прегръщам те.  Hug

# 5
  • Мнения: 3 479
Мила, съжалявам за това което ти се е  случило. Браво за куража и за взетото решение. Ще се справиш!  bouquet

# 6
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Вярата, че си взела единственото правилно решение, ще ти помогне, за да продължиш напред. Не мога да си представя дори какво си изпитала, но друг изход не виждам. Взела си най-правилното решение за теб и за бебето. Бъди силна! Човек трябва да знае цената си!

# 7
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Съчувствам ти и те подкрепям. Връщане назад няма. А той да ходи да се лекува. За да не пребие и някой друг. Да не вземеш да оттеглиш оплакването. Горе главата.

Много сили и късмет.

# 8
  • Мнения: 268
Съжалявам за това което се е слу4ило ,радвам се 4е си взела правилното решение.  Кураж ти пожелавам !  Hug

# 9
  • Мнения: 7 474
Добре си постъпила  Praynig. Успех ! Peace

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Напълно те подкрепям в решението ти ! Peace Не се обръщай назад, не се оставяй чувствата ти  да те разубедят (понеже пишеш, че го обичаш), не вярвай на милите думи, които ще ти каже той. Направила си правилен избор и колкото и да съжалявам, че едно семейство се разпада, ще ти кажа- това е най-добре за детето и самата теб най-вече. Кураж. С това медицинско, влизане в болница и свидетели мисля, че бързо и лесно ще се отървеш от този изрод.

# 11
  • Мнения: 5 393
Много кураж ще ти трябва в момента и подкрепа от близките и приятелите. Hug Hug  bouquet
Определено си взела правилното решение-и за себе си и за бебчето. Heart Eyes
Успех Praynig

# 12
  • Мнения: 1 866
Тръпки ме побиха! Браво на теб за репението ти и кураж! Гледай напред и повече никога не се връщай при него!

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Този мъж има нужда от професионална помощ. Дано да се оправи, това не е хич нормално  Sad
А за теб ужасно съжалявам..добре си постъпваш, че се махаш - опасно е!

# 14
Имам подкрепа от всички и това ме крепи. Нама да си променя решението. Казах му че искам развод и ще го получа, а дали ще сме заедно, ако ми докаже с времето че се е променил, може би ще се съглася да живея с него но за брак и дума да нестава!

Общи условия

Активация на акаунт