Биг Брадър 3 - 11-та част

  • 16 737
  • 511
  •   1
Отговори
# 1
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Е, Светлана си отиде. Честно казано, мислех, че ще изгонят Пеньо.

# 2
  • Мнения: 9 902
чудесно, тя няма повече работа в къщата. Достатъчно намаза.

# 3
  • Мнения: 7 640
а, мерси за поканата в новата тема.

Светлана правилно казо приди време, че е получила товау за каквото е влязла в къщата.
С какво е по-различна от другите, че да си иде с подаръци за над 10 бона #Cussing out

# 4
  • Мнения: 5 606
Аз пък не виждам някои кого ще повлекат образно казано. Лиляна например остана сама след излизанто на Светла. Боян също не го виждам, всъщност него изобщо не го виждам.

# 5
  • Мнения: 5 647
Е, Светлана си отиде. Честно казано, мислех, че ще изгонят Пеньо.

Аз исках него да го изгонят. Напоследък адски ме дразни.  Close

# 6
  • Мнения: 2 759
     Аз пък тази вечер супер се подразних като чух "Ми Светлана не дава добър пример"... Сякаш Пеньо е за подражание  Sick

# 7
  • в къщи
  • Мнения: 467
Светланa...
С какво е по-различна от другите, че да си иде с подаръци за над 10 бона #Cussing out
  Нещо съм изтървала newsm78,кви 10 бона Shocked?

# 8
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Определено мен Пеньо ме дразни повече. Горкичкият той, бедната жертва на всякакви несправедливости. Какви 10 бона наистина?

# 9
  • Мнения: 1 149
Какви са тия щедри подаръци-10бона

# 10
  • Мнения: 47 963
ох,така се радвам че излезе тая светлана! Twisted Evilайде сега и пенка да се маха!
много ми хареса стела как говореше за светлана-абсоютно моето мнение изрази за тази личност!

# 11
  • Мнения: 2 759
     Борислав как се беше намърдал до бащата на Лилито  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 722
Да нямате в предвид под формата на вещи за детенцето ,плюс раждането и стволовите клетки  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 713
Е как какви 10 бона?
Колички, молички, замразяване, отмразяване....

# 14
  • София
  • Мнения: 15 453
ох,така се радвам че излезе тая светлана! Twisted Evilайде сега и пенка да се маха!
много ми хареса стела как говореше за светлана-абсоютно моето мнение изрази за тази личност!

 Не гонете Пеньо, защото Вили ще пострада! Никой няма да иска да му бъде приятел, Вили нали е добра и наивна ще се съгласи ,без да знае условието за номинациите и ще пострада без вина - виновна!

Общи условия

Активация на акаунт