да сменя ли млякото

  • 610
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 566
вече минахме през 3 млека и останах очарована от Нутрилон 1. НАН и Фризовом ни запекоха до безобразие, но май сега и Нутрилона ще ни спретне такъв номер. Изаквам го с круша и др. подобни неща, но самото ако е доста гъсто и миризливо. Та въпросът ми е дали да му сменя отново млякото и съответно с какво???

п.п. с предишните млека пробвах разните неща за разхлабване /без лекарства/, но нямаше ефект

# 1
  • Мнения: 772
когато започнахме с ам,при нас имаше период на адаптация от около месец.също сме на нутрилон и не бих го сменила ей така.оправихме се с дуфалак и вече беба ака по 3-4 пъти на ден.колкото до консистенцията и миризмата е нормално да е различна-чакай само да видиш какво става като се захраните ooooh!ако пък проблема ти се струва сериозен има и нутрилон омнео който е точно за регулиране на стомахчето.пробвахме го (1-2кутии) после започнах да го смесвам с нормалния нутрилон  и всичко се оправи.искам да ти кажа да не се шашкаш ама аз бях същата когато бебе беше запечена.ако имаш други въпроси питай.надявам се да съм ти била полезна Hug
цунки на бебчето Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 457
Нутрилона си е много добро мляко, не го сменяй  Peace И без това си направила доста смени на млека, а не е хубаво. Наистина има период на адаптация към смяна на млякото. А от НАН и Фризолак доста деца се запичат. Аз лично с Нутрилона нямах подобен проблем. Изчакай малко и давай само Нутрилон. Ако не се оправи проблема пробвай с Нутрилон Омнео

# 3
  • Мнения: 678
И ние бяхме на Нутрилон Омнео и не сме имали проблеми,малко скъпичко е но си заслужава.

# 4
  • Мнения: X
Сменила си вече 3!!!! млека ooooh! Радвай се, че не сте си докарали по-сериозни проблеми с тази честа смяна. Не е хубаво мляката да се сменят така. Запекът може да се обостри точно от тази смяна. Щом сте добре с нутрилона не е необходимо да сменяш млякото. Малко повече гимнастика и няколко лъжички сок от круша/слива е далеч по-добър вариант. Скоро ще почнете пюрета и нещата съвсем ще се нормализират.

# 5
  • Мнения: 27 524
Подрепям Пандора  Peace

# 6
  • Мнения: 118
И аз знам ,че не трябва да сменяш млякото без причина .И аз опитах един път ,но си бях оставила от нейното си мляко Милумил2 , друго не ще и да помирише. Така ,че си останахме на него.

# 7
  • София
  • Мнения: 958
Сменила си вече 3!!!! млека ooooh! Радвай се, че не сте си докарали по-сериозни проблеми с тази честа смяна. Не е хубаво мляката да се сменят така...
newsm10

Но можеш да си вземеш Нутрилон Комфот (новото име на Омнео-то), то е за регулиране на стомаха. После, като захраниш с пюрета всичко ще е ОК.

# 8
  • Мнения: 5 362
Нутрилона си е много добро мляко, не го сменяй  Peace И без това си направила доста смени на млека, а не е хубаво. Наистина има период на адаптация към смяна на млякото. А от НАН и Фризолак доста деца се запичат.
Консултирай се и с педиатъра ви.

# 9
  • Мнения: 566
мерси за отговорите. няма да бързам за смяна!
Ted_Ka, това мляко го открих благодарение на форума. в провинцията педитата не го изписват, защото знаят само Нан-а.
Дано бебчо започне да ака пак като преди, но вече 2 дни му давам сок от круша и няма резултат!

Общи условия

Активация на акаунт