Колики ли са това?

  • 827
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте мами,
Моето бебе е на 2 месеца вече и досега колики не е имало  силни. От няколко дена обаче по различно време като го храня яде си лакомо, както обикновено и по средата на хранене спира да яде и започва да пищи и да се превива. Ако са колики това нормално ли е да не си изяжда обичайното количество?

# 1
  • Мнения: 1 455
Да нормално е,според мен са колики! Пробвай да си сложиш ръчичката на коремчето докато го храниш. Wink

# 2
  • Мнения: 7 723
Абсолютно е нормално. Не се притеснявай Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 3 610
Най вероятно са колики.Моят го прави понякога същото но продължава да яде.Да не би да си си сменила нещо в храненето ако сте на кърма?

# 4
  • Мнения: 220
Най вероятно са колики.Моят го прави понякога същото но продължава да яде.Да не би да си си сменила нещо в храненето ако сте на кърма?

Ами не, от седмица е само на АМ, защото кърмата ми сърши, но ако е от АМ му давам и сокче от ябълка и би трябвало да  облекчава стомахчето малко.

# 5
  • Мнения: 1 455
На твое място бих спряла сокчето за известно време.

# 6
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравейте мами,
Моето бебе е на 2 месеца вече и досега колики не е имало  силни. От няколко дена обаче по различно време като го храня яде си лакомо, както обикновено и по средата на хранене спира да яде и започва да пищи и да се превива. Ако са колики това нормално ли е да не си изяжда обичайното количество?
[/quo
И при нас е така!
Имам впечатление, че по време на хранене коликите са най - силни, поне при нас!

# 7
  • Мнения: 76
Определено спри сокчето и опитай пак да му дадеш след 4 - 5 дена.

# 8
  • Мнения: 46 492
Ами не, от седмица е само на АМ, защото кърмата ми сърши, но ако е от АМ му давам и сокче от ябълка и би трябвало да  облекчава стомахчето малко.

Соковете са много агресивни към стомаха, да не говорим за незахранен такъв, лудост е, който и да ти е дал такъв съвет  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 476
Аз бих спряла всички видове сокчета. Проблема е най-вероятно от там. Тонове се изписаха за късното захранване. За какво е това бързане с тези сокове?

# 10
  • Мнения: 386
Може и да са колики, но  да добавя, че само кърмех, без никакви сокове и пак имахме такъв период по средата на сученето-рев голям. Няколко дни и не на всяко хранене.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Както са споделили и останалите майки , най-вероятно са колики.
И моята бебка има такива периоди на хранене (предимно вечер) дано скоро всичко да премине  Peace

# 12
  • Мнения: 24
Абсолютно са колики. И дъщеря ми така правеше,а сега и сина ми, който е на 2 месеца прави така и е в разгара на коликите. Начина по който аз се справям е да се хранят заспали, тогава нищо не усещат, поне при мен действаше и сега действа:-)
УСПЕХ

# 13
  • София
  • Мнения: 148
Със сигурност са колики.Трябва ти повече търпение и всичко ще мине.Като се разпищи остави го малко не го насилвай и по-късно опитай пак да го храниш.Спри сока още повече че е от ябълки-те дразнят много стомаха.Успех Simple Smile

# 14
  • Мнения: 262
провери бибероната,защото може да пуска малко или  е корава!на 3 месеца започна един кошмар при нас ,а се оказа,че бибата на авент й е корава и е болят устенцата от усилието. сега така си ми седят!а коликите са неминуеми и аз ползвах  саб симплекс.ще минат ,но пък ще почнат зъбки! Peace

Общи условия

Активация на акаунт