Едно въпросче (35г.с - болки)

  • 2 121
  • 24
  •   1
Отговори
Здравейте искам да попитам имам едни болки все едно ще ми идва мензиса и преди ги имах но сега са по силни бременна съм в 35г.с,вчера като бях легнала на лявата стана усетих едни като газове и преминаваха от корема към влагалището и самото влагалище ме болеше ,има ли си някоя на представа на какво се дължи това Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 09:52 от Reza

# 1
  • Мнения: 7 723
дължи се на това, че скоро ще раждаш.Не се притеснявай- няма да е днес.
Най- вероятно бебето ти се смъква надолу, проправя си път, таза те се разширава. Успех! 

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Олелееееееее newsm78,и при мен се появява нещо такова
само че с леки бодежи,малко ме е страх #Crazy

# 3
  • Мнения: 4 621
Аз също имах такива болки в края на бременността. Обясниха ми, че са вид контракции и се появяват известно време преди раждането Hug

# 4
  • Мнения: 1 243
и аз имам бодежи и все едно ще ми идва,на какво ли се дължи newsm78 и аз съм в 35г.с

# 5
  • Мнения: 643
Ами най - вероятно подготвителни контракции, бебето и тялото ти се подготвят за предстоящото раждане.

# 6
  • Мнения: 304
Ох и аз имам същите-само че придружени и с леки болки в кръста-ранооооо е ощеее  Simple Smile

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
Подготвително контракции.Питайте докторите,може да ви поизпишат нещо за пиене-Магнерот и т.н.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да нормално е,не се тревожи, при мен болката идваше от многото натоварване на таза,бебчето вече е порастнало и напомня за себе си с все още скромните си килограми.  Peace

# 9
  • Мнения: 902
И аz бях така, момичета.. Това са тия подготвителни контракции както вече ви обясниха по горе бебенцето се смъква все по ниско като подготовка zа раждането.МОже да питате докито zа сигурност, но няма страшно...

# 10
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че това са подготвителни контракции.

# 11
  • Мнения: 1 768
I pri men e taka.Ot edna sedmica imam wseki den  kato leki menstrualni bolki..Maj nqma da do4akam termina mi dekemwri.. Sunglasses

# 12
  • Мнения: 1 243
Vessito и аз си мисля че няма да дочака  декември до термина си,даже моита приятелка ме базика днес сигорно ще родиш по рано,пък днес най ме боли ту през 10 минути ту през 30 или 40 минути дано само дане се засилят тея гадни болки .


# 13
  • Мнения: 5 362
Мисля ,че това са подготвителни контракции.
И аз съм на същото мнение.Питай и гинеколога си за по-голямо успокоение.

# 14
  • Мнения: 5 026
дължи се на това, че скоро ще раждаш.Не се притеснявай- няма да е днес.
Най- вероятно бебето ти се смъква надолу, проправя си път, таза те се разширава. Успех! 
Подготвителни контракции. Консултирай се с наблюдаващия те лекар!

Общи условия

Активация на акаунт