Остана ми пурегон

  • 856
  • 10
  •   1
Отговори
Остана ми пурегон и, ако някой се нуждае го давам на много ниска цена. гсм-а ми е 0889318393 мейл: beny@ekk.bg. Не го подарявам, защото си го закупих, а вероятно ще трябва да направя и следващ опит инвитро.

# 1
  • Мнения: 8
Вече съм почти 100% сигурна, че наистина ще правя още опити инвитро. Днес кръвния тест ми е 13.49, което значи, че чхг-то е тръгнало надолу. Миналата седмица правих тест и на 11 ден беше 24,79. Явно има проблем с имплантацията и не ми е писано да имам деца.. Незнам дори има ли смисъл да се подлагам отново на този ужас...   newsm45

# 2
  • Мнения: 7 716
О, Туто, милиичка, толкова ми е мъчно за теб, ще успееш обаче, вярай, чудеса стават.

# 3
  • Мнения: 8
Лали, в какво да вярвам? 7 инсеминации и 3 опита инвитро.. Незнам в какво да вярвам..може би в Дядо Коледа.. CryИ вече си мисля за развод дори.. Не издържам вече на това..

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 21:39 от tutto_bene

# 4
  • Мнения: 4 324
Туто много съжалявам Sad

Това за развода, знаеш че не трябва въобще да го мислиш ...... Глупаво е и е предизвикано от голямата болка сега Sad

Не знам какво да кажа и как да опитам да те успокоя .. Sad Трудно е, но живота продължава. Банално е, но е така ...

Гледай напред. Много силна прегръдка от мен

# 5
  • Мнения: 2 259
Много съжалявам за това ,през което си минала и резултата. CryИмай вяра,чудеса стават.Пробвай ,ако не си де,във Варна.Успеваемостта е много голяма.И аз се стягам за там,но на пролет.Дано господ е с нас.А за развода- и аз го предложих на мъжа ми,но той се изсмя.Казах му да си намери здрава жена,която да му роди деца.С времето ще ме забрави.....,децата са смисъла на живота му все пак.А той каза,че ако още веднъж и си го помисля,много  ще му е мъчно.
Сега мисля малко по позитивно,защото грее слънце тези дни и се надявам и на моята улица да изгрее...
Успех на всички в заветната цел! Hug

# 6
Точно два пъти пробвах във Варна и не стана...Вече няма да пробвам там, защото съм от София, и това пътуване и стоене по мрачни и неприятни квартири ме стресира допълнително.

# 7
Аз да си вдигна темата напред за пурегона. Останаха ми 4бр.Х50 единици. Ако на някой му трябва го давам на половин  цена. То аз си го закупих де затова.

# 8
# 9
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Съжелявам, Туто! Cry  action032

# 10
  • Мнения: 4 324
Sad много съжалявам Sad

Общи условия

Активация на акаунт