ОДЗ-та в Люлин???

  • 514
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 255
Най -близко до нас са 47мо в 6ти и 55то в 4ти микрорайон.Моля за мнения .Не знам кога се подават документи и от къда да си ги купя.
Можете ли да ми кажете на каква възраст приемат най-малките за ясла?68 ОДЗ по маршрута на 310 ли е ?От скоро съм в този квартал Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 255
В една карта на районе е отбелязано 23 ОДЗ,дали съществува?Трябва да се намира зад блок 330?! newsm78

# 2
  • Мнения: 29
Ти какво по-точно търсиш - детска градина или ясла?
подред : документи , сиреч молба от родителя се подава в свободен текст, в първия работен ден на новата календарна година, прилага се ксерокопие от акта за раждане на детето, списъците с новоприетите се изнасят края на май, началото на юни,тогава трябва лично да потвърдите, че детето ще посещава градината, а учебната година стартира от септември;
старшата ще ви обясни какви изследвания трябва да си направите преди да заведете детето на градина и какви медицински документи да подготвите.
аз лично съм много доволна от 32ОДЗ"Българче", намира се в Люлин3, близо до последната спирка на тролеи 7 и 6.

# 3
  • София
  • Мнения: 255
Много ти благодаря за информацията,като за начало ми беше достатъчна,НО........!!!!
Днес реших,че трябва лично да се поинтересувам в ОДЗ-тата които ме интересуват......и знаеш ли какво стана?!
В 55то директорката ми каза,че трябва да подам молба в първите работни дни на новата година...и че евентуално може да ни приемат септември 2008 година ShockedМен това не ме устройва,но ако такава е политиката... Confused
Реших да проверя в 47мо и там ми казаха да подам молба сега и че може да ни приемат септември 2007....
Обаче не виждам никакви коментари за това ОДЗ и незнам какво да правя.....
А търся ясла,защото нямам друг избор Sad и то ми трябва за есента на 2007

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Пробвай в 68мо ОДЗ. Там записах сина ми за ясла без никакъв проблем.
Виж трудно ми е да обясня дали е близо до маршрута на 310, че съм скарана с градския транспорт.

# 5
  • Мнения: 259
Няма ли да сте много мънички за ясла септенври2007г newsm78.
Ние сме във 55ОДЗ,подадох молба март 2005г,тогава Ради беше на 6месеца и ни приеха септенври 2006г.

# 6
  • София
  • Мнения: 255
Ами Яна през август 2007 ще стане на  годинка.За мен сигурно винаги ще е малка,за каквото й да е ,но не мога да чакам да 2008г.Страх ме е да прекъсвам обучението си за повече от година,защото не знам дали после ще успея да го завърша. Confused

# 7
  • Мнения: 259
Мисля че във 55ОДЗ няма да ви вземат толкова малки.

Общи условия

Активация на акаунт