менструация след спиране на хапчетата

  • 688
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 386
нещо минава 28-мия ден от последната ми полуменструация (тази, която се случва след хапчетата) и понеже последния месец ги спрях започвам да се чудя дали не съм бременна. (не съм луда калинка, знам, че периода след спирането овулираш нон стоп и ползвахме презервативи). но се чудя дали не е просто хормонално и да си го чакам?

# 1
  • Мнения: 7 640
нещо минава 28-мия ден от последната ми полуменструация (тази, която се случва след хапчетата) и понеже последния месец ги спрях започвам да се чудя дали не съм бременна. (не съм луда калинка, знам, че периода след спирането овулираш нон стоп и ползвахме презервативи). но се чудя дали не е просто хормонално и да си го чакам?

не бих казала, че е така Laughing и тая полуменструация newsm78 Wink

Значи още ни ти се е възстановил цикъла, би трябвало да ти дойде, ако не си бременна, но не го очаквай точно на 28мия ден.
При някои жени пропуска даже месец.

# 2
  • Мнения: 386
наричам я "полуменструация", защото това е кървенето между спирането и започването на нови хапчета(само дето аз не започнах новите). пък че овулациите са повече след спиране на хапчетата съм сигурна - тогава яйчниците започват да отделят "нормални яйцеклетки" и понеже са били подтискани дълго време може да овулираш по-често...
но дали ще съм си разбрицала много менструацията ще видим... ако не ми дойде до края на седмицата ще ходя при чичо доктор... или ще избирам имена Simple Smile)

# 3
  • Мнения: 7 640
не си точна за овулациите, но нищо.
Дано скоро се регулира цикъла

Общи условия

Активация на акаунт