Не иска да яде.........

  • 427
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Здравейте!От близо 6 месеца имаме проблем!Не иска да яде и има запек незнам кое е следствие на другото!По принцип първо се появи запека , всъщност тя ака всеки ден , но акото и е твърдо и голямо , вследствие на което се появи хемороидче и ака с кръв!Ходихме при д-р.Шакола във  Варна газтроетериолог (незнам дали така се пише)Изписа ни 3 месечно лечение първия месец беше супер ядеше по две купички акаше си нормално втория пак същите проблеми пак отиваме увеличи ни дозата на дуфалака изписа и гуталак и  някаква добра бактерия и при първото лечение я пиехме ,първия ден като и го дадох вечерта се отпусна стана като парцал с температура 35 отидохме в болница веднага я сложиха на система и сега незнам какво да правя джипито ми каза да не и давам лекарствата!Уж било от тях направо незнам  какво да правя адски много се изнервям ако някои има същия проблем моля да ме посъветва какво да правя!

# 1
  • Мнения: 1 080
Не се ли повлиява от круши , сини сливи и други разхлабващи храни ?

# 2
  • Мнения: 130
Ami ne!давам мед на гладно, ябълка, из цялата къща има шишенца със сикчета!Няма ефект!

# 3
  • Мнения: 1 080
Това което ми идва на ум е смяна на храните - какво мляко давате ? Понякога алергия може да се прояви и със запек .Не казвам ,че е това .Голямото ми дете получаваше запек от прясно мляко .Друго което мога да ти кажа е масаж на коремчето по часовниковата стрелка ,гимнастика - свиване на краченцата към тялото .Повече движение .Пак казвам круша ,синя слива , кайсия ,тиква.Зелнчуци - спанак , грах , броколи .И задължително консултация със свестен гастроентеролог . Дано някой по- наясно със запека да се включи. Peace

# 4
  • Мнения: 130
Благодаря ви много!Днес ни се обадиха ще ни приемат в терапията във Варна да и направят пълни изследвания, ще пишА как са се развили нещата!

# 5
  • Мнения: 1 080
Успех .Дано всичко е наред.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт