Нова Тема - една идейка

  • 814
  • 9
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142046.0
Вижте там и обсъдете там и тук.










http://youtube.com/watch?v=UGYO86KwCUc

# 1
  • Мнения: 1 072
Копирам се от другата тема

Цитат
Аз съм ЗА. Може паралелно с базарите да тече една такава кампания. АЗ ще прегръщам.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Много добра идея ми се струва Simple Smile
И практически нищо не изисква.

Много лесен начин да се покаже как може да се даде топлина, човещина, прегръдка - нещо дребно, но от сърце, което може да промени и да направи деня на човек по-хубав и смислен. Grinning

Аз съм готова за прегръдки Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 878
 Mr. Green И аз ще се повторя ама идеята си я бива  Hug

Можем на входа на НДК да упътваме хората към зала 4 с прегръдки  Hug Или пък в самата зала, а в текста на флаерите да се спомене нещо и за тия прегръдки  Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 1 043
много ми харесва идеята - но след това трябва през хеи да минем да ни обезпаразитят hahaha Joy

# 5
  • Мнения: 2 353
  Готини прегръдки. Ако трябва ще се гушкаме, кво да правим.

# 6
  • Мнения: 256
Много свежо и зареждащо с положителна енергия.  Hug  Само се питам дали хората замислени и забързани да купят коледни подаръци, ще забележат табелките и ще отделят от скъпоценното си време за една прегръдка?
 Може би е по-добре такава кампания да се проведе отделно и на открито, когато времето се постопли.

# 7
  • Мнения: 4 068
Е що така замря тая тема? Не ви ли харесва идеята да направим акция Безплатни прегръдки в България?
Аз подкрепям горещо идеята и ще участвам ако се организираме. Споделям мнението на Бу, че е хубаво така да покажем на хората колко топлина и обич може да дари една прегръдка.

# 8
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
И тук да кажа  Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 293
сега виждам темите.. сетих се за началото на филма Сблъсъци (Crash):

Започва с катастрофа (лека).. И един човек коментира: знаеш ли защо хората се блъскат в този град толкова често... защото не се докосват вече един друг.

Общи условия

Активация на акаунт