Информация за Проф.Едрев

  • 42 780
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте,
може ли някой да ми помогне с повечи инфо за проф.Едрев от Транспортна болница.
Кога приема, дали работи с касата и дали си записваш предварително час?
Ако някой има и тел за връзка.
Ще съм много благодарна на всички за инфото.

# 1
  • Мнения: 485
Водих сина си на преглед при него.Нямах телефон и отидох направо в УНГклиниката на Транспортна болница.Там на информацията питах къде е кабинета на професора и казах че искам да взема час.Жената ми каза ,че щом е само за час направо да чукна в кабинета и да си запиша.Така и направих,казаха ми в кой ден е свободен доктора и ти дават номерче,а не час.Ние бяхме номер 26 и аз попитах към колко часа горе-долу да дойда,защото той приема от 13.30 и да не чакаме толкова време с малкия отидохме към 16 часа,почакахме половин час,извикаха нашия номер и ни прегледаха.Това е,дано да съм ти била полезна.За частен кабинет разпитвах,но не можах да разбера нищо,не съм сигурна обаче дали приема с талони,защото ние си платихме 20лв,а час може да ти вземе и някой друг,не се налага да ходиш лично.Успех!

# 2
  • Мнения: 429
Какъв точно специалист е професора?

# 3
  • в семейството
  • Мнения: 404
На мойта щерка и махнахме третата сливица в транспортна болница, но при Василев/като специалист е след Едрев/.Прегледите ги правихме, като отидем и чакаме.Като минат оперираните, за да им се сменят превръзките и да се прегледат влизахме и ние.Преглежда ни няколко пъти, докато реши да ни я махне. До тук не ни трябваше никакво направление, защото не преглеждат с направление. Но за операцията личната ни даде направление.Назначиха ни дата и трябваше данаправим изследвания, а след консултацията, която задължително се прави с анестезиолог/големи сладури са/ се наложи да направим и за алергии.
Отидохме в деня за операцията и ни качиха в стаята. После взеха щерката и ми я върнаха след около 45-50мин. Много съм доволна от отношението на персонала.
Ако искаш по-големи подробности ми пиши.

Какъв точно специалист е професора?

Уши, нос, гърло

# 4
  • Мнения: 485
Извинявам се за отклонението от темата,но за д-р Василев,който е завеждащ на УНГклиниката ли става въпрос? Интересува ме ,защото другата седмица той ще маха трите сливици на детето ми...много ми е притеснено и така ми стана приятно като ти прочетох постинга...дано да е същия лекар,защото имало и още един д-р Василев...

# 5
  • Мнения: 429
Фоти, благодаря.

# 6
  • в семейството
  • Мнения: 404
Ами сигурно за същия д-р Василев, защото знам, че той е след Едрев.
Доволна съм от целия персонал - чистачка, сестра, анестезиолог и опериарщия д-р Василев.Дъщеря ми въобще не разбра, че отива да и махнат сливицата. Операционната е на друг етаж.Първоначално им капват някакви капчици (в нослето мисля че беше). И докато се събличаме и отидем до стаята те вече започват леко да я омайват и стават едни такива спокойнички. Дойде сестрата и я взе и почна да и говори, че ще и покаже пеперудки, телевизорчета и тя си върви и даже не се обърна.
След операцията я докараха с количка ,много внимателно си я сложиха на леглото и ми обясни, как може да се чувства и какво може да направи докато излиза от упойка. По- късничко мина и анестезиолога. Видя как е поговори си с нея. Малко я болеше след операцията, но до следващия ден и мина(все пак беше ни махната само третата сливица). Изписаха ни към 14,30ч.
В стаята бяхме с друго детенце с операция на ушето. Те вече бяха оперирани и трябваше нещо да им махат, но и майката и детето също бяха очаровани.
Децата явно въобще не са стресирани. Hug
Така, че спокойно telerika, всичко ще е наред   Peace
ИЗВИНЯВАМ  , се че стана толкова дълго  Tired, но ми се струва, че на всеки на който му предстои такова нещо иска да знае подробности.

# 7
  • Мнения: 429
Дайте някакви телефони за проф. Едрев.
Дъщеря ми е с отит и ако не изтече ексудата ще и правят парацинтеза.

# 8
  • Мнения: 1 485
Дайте някакви телефони за проф. Едрев.
/quote]
Моля,ако някой знае,нека пише! Praynig

# 9
  • Мнения: 2 926
Като ученичка мен ме е оперирал проф.Едрев - даже две операции имам.
Ще потърся телефон, но не съм сигурна че го пазя още, а и дори да го пазя незнам дали ще е актуален, все пак моите операции бяха преди 10години.

# 10
Здравейте,
Още веднъж сърдечни благодаря на всички, които си отнехте от времето и ми писахте, може би нямате представа колко ми бяхте полезни и само факта, че ми отговаряхте за мен беше подкрепа от Вас - напълно непознати, но изстрадали родители. А аз съм временно без съпруга си, който е на гурбет.
Не  веднъж вече Ви досаждам със проблемите на моя син - Александър на 7 години навършени, от Русе сме. Диагноза : "Серозен отит" - трябва да му постави вентил.макарички, за да изтече течността събрана зад тъпанчевата мембрана иначе ще оглушее и трябва да се махне 3-та му сливица след преглед при проф.Едрев на 10.05.2007. Октомври ще лекуваме алергия.Операцията е насрочена за 05.06.07, но на 04.06.07 - 12 ч. имаме преглед с анестезиолог и детски педиатър. До тогава проф.Едрев му предписа само по 1/2 таблетка дневно - Ксизал (До сега русенските доктори му изписваха все х 1 тбл./дневно, но проф. ми каза, че е много за синът ми и ако продължавам така, ще напълнее още.)Никакви други капки за нос или спрей да не му слагам.Но трябва ли да карам детето да стиска нослето и да надува, за да се продухват евстахиевите тръби-както го караха русенските док.Това не ми каза проф.Едрев.Тази вечер Алекс  ми каза, че за секунда усетил болка в дясното уше, но после нищо!!!Мн.съм притеснена!!!Моля, който го е преживял да отговори на една мн.притеснена и уплашена майка-дори "транксен"-хапчета, които вземам няма да ми помогнат.
Предварително ви благодаря!

# 11
  • София
  • Мнения: 717
Телефони УНГ кабинет, където преглежда проф. Едрев - 932  37 65, 932 35 75.

# 12
  • Мнения: 243
Здравейте момичета,
Става въпрос за 2год. ми син. Личната лекарка е на мнение да се вади трета сливица и ме е дала талон за консултация с УНГ.
Искам да се допитам  до тези, които са запознати с процедурата "вадене на сливици" в Транспортна болница - кажете моля, става ли с направление от личния лекар на детето или е със заплащане?
Съответното направление за преглед ще ми върши ли работа за консултация с проф.Едрев и после талон за хоспитализация или как?
Интересуваме формалната страна на въпроса, иначе прочетох из форума добри отзиви от УНГ в Транспортна болница и затова съм се запътила натам!
Th.

# 13
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
майка ми има 2 операции на ухото при професор едрев.много е доволна,той и върна слуха.аз я придружавах и при двете и съм очарована от отношението на целия персонал.лошото е обаче ,4е  си искаха пари под масата,е все пак това беше преди 7 години,но пак си беше един вид изнудване.

# 14
здравей те!Бях пациентка док.Хикова от Бургас,но тя почина.Тя ми определи диагноза Otosclerosis file беше ми препорачала проф.Едрев искам да се прегледам при проф.Едрев.Аз съм на 35 год. и ми е трудно да чувам някой когато ми говори на по нисак тон, казами че трябва да се оперирам.Страх ме е!Но искам да се оправя!

Общи условия

Активация на акаунт