бронхиални спазми-лекуване

  • 2 129
  • 2
  •   1
Отговори
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Някой да е имал проблем с бронхиални спазми?Ние в момента се лекуваме с Фликсотид-Инхалер вече 1 месец и ще продължаваме все така не зная до кога ,эависи от малката как ще реагира занапред .Не знам дали не е вредно това лекаство някой може ли да сподели как е при него?

# 1
  • Мнения: 2 270
здравей  inka2005
в моето семейство всички сме минали през проблема"бронхиални спазми"
При големия ми син нещата бяха най зле,защото още нямах опит.Той както и дъщеря ми вече нямат спазми/сега е на ред малкия/
И така-когато започне кризата приготвяш едно шишенце/две лукчета,два локума,2 листенца индрише всичко това залято с вода100гр се оставя на бавен огън докато се разтопи локума/Може да ти изглежда странно - и аз гледах с недоумение в началото ,но това нещо страшно много помага.Дава се на всеки час по една лъжичка.Първия ден от приема спазмите и кашлицата може да се засилят,това не трябва да те плаши и не спирай с лекарството.След 24 часа спазмите изчезват и ако има кашлица тя започва да се кърти.Към него може да прибавиш и сиропче за отхрачване,а също така ако е много силна кризата и по половин хапче нопфилин-сутрин и вечер.Какво ли не съм прилагала,с какви ли не лекарства съм тъпкала и нас и децата,по добро нещо от това не открих.Пробвай,може да го даваш и профилактично

# 2
  • София
  • Мнения: 1 546
Инхалациите с физ.разтвор си мисля, че също биха помогнали много при начина на лечение, който ти предлага ani69  Peace

Общи условия

Активация на акаунт