Имат ли децата ви играчка, с която заспиват?

  • 1 408
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 От кога започнахте да им давате такава играчка, каква е тя? На мен много ми се иска да му купя някаква и да си я гушка, но май е още мъничък. А и мисля, че така може да се научи да заспива сам, вместо на ръце, както до сега-доста е тежичък вече  Wink

# 1
  • Мнения: 1 272
Можеш още от сега да му даваш играчка, за да свиква. Моята бебка си има такава още от първия й ден у дома. Каква да бъде играчката, ще "избере" той, може да е някаква плюшена, но може да е някакво одеялце. Гледай да е нещо здраво, защото ако се привърже към нея, ще ви трябва дълго време.

# 2
  • Мнения: 3 478
Ами ние вече от месец два заспиваме с едно мекичко меченце. Не мисля че ви е рано.

# 3
  • Мнения: 35 891
те решават сами
каката гушка от онези мечета от ТСМ, които са точно за гушкане, а беба гушка мен

# 4
  • Мнения: 3 334
Хриси беше на периоди,от  1 год. се започна като заспиваше с една пелена и без нея не можеше да заспи.Сега е на вълна една плюшена крава,имаше и помеждудругото период заспиваше със една кукла...голяма колкото нея,но си държи и на кравата.Общо взето като й купя нещо ново иска да спи с него.

# 5
  • Мнения: 2 498
От около 8 мес. малката заспива с една малка калинка.....без нея сън не я хваща.....

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз съм и сложила едно куче по пижама и едно пате/беше още на 3-4 месеца/.Не че ги гушка,но си ги гледа и понякога когато е заспала са в ръцете и.

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 15:29 от margo71

# 7
  • Мнения: 3 116
Имаме едно малко меченце с което Майчето заспива (започна да заспива с него от възраст годинка и 3 месеца) Simple Smile
Вчера обаче и подарих една кукла от плат (Ани) и съответно и тя беше добавена към мечето Simple Smile

В името наистина я пробвах да заспива с играчка от 11 месечна възраст, но преди 1 месец прояви интерес към играчка в леглото Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 455
До преди два месеца сина ми нямаше любима играчка,но му се падна от шоколадово яйце една маймуна и от тогава без нея не заспива.Тя е толкова мъничка,че като я загубиме става страшно ,докато не се намери не ляга.От тогава накупих сумати шоколадови яйца да ни се падне поне още една за резерва ама няма и това е.Снощи пак я търсихме един час докато легне. Wink

# 9
  • Мнения: 949
Виктор заспива с бархетна пелена.

# 10
  • Мнения: 2 401
Моя син е голям вече, но не заспива без кита си. И никъде не отива без него  Laughing

# 11
  • Мнения: 202
Ина има такава играчка-магаренцето Йори,много е мекичко.Като си ляга се обръща гушка го,говори му и така заспива.Съзнателно започна да го прави преди месец.Преди това аз и го давах,като я слагах да спи.

# 12
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Моят син в момента заспива с три любими колички, които внимателно подрежда до възглавницата и ги завива, за да не им е студено  Grinning
Иначе си избира все неща от този род - камион, джип, кола ... и всяко по-ново заменя някое старо в леглото ...

# 13
  • София
  • Мнения: 3 804
Има две мечки и с тях заспива.В леглото си има маймуна и куче,но предочитанията са му към мечките Laughing.

# 14
  • Мнения: 116
Дъщеря ми заспива с памучни кърпички, които си премята из ръцете или слага върху лицето. А до тях се стигна, защото си бута биберона от устата, а без него не заспива!

Общи условия

Активация на акаунт