д-р Мичев или д-р Танев

  • 825
  • 12
  •   1
Отговори
кого да избера за следене на бременността ми

# 1
  • Варна
  • Мнения: 912
за софия ли питаш

# 2
д-р Мичев или д-р Танев - гр.Варна

# 3
  • Мнения: 1 277
д-р Танев

# 4
защо ме съветвате така, с какво той е по-добър

# 5
  • Мнения: 189
ходя при Мичев от 6 години-до сега винаги ми е помагал! Казват че вземал скъпо-то кой ли не взема! Бременна съм 7 месец и ще раждам при него-не съм ходила при друг защото както казах винаги ми е помагал PraynigИскам да споделя също,че като работех в чужбина в клиника в Барселона не можаха да ми помогнат-имах проблем и затова се наложи да се върна Crossing ArmsТой ми помогна за 2 месеца тук PeaceИмам му огромно доверие!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Д-р Мичев е много опитен, внимателен и разбран. Не знам само дали не е малко възрастен вече /ако това е някакъв проблем/. При него не съм била за следене на бременност, а за аборт и операция на киста, които извърши перфектно.

От д-р Танев нямам конкретни впечатления. Знам го само визуално.

Успех в избора и лека бременност!
  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 90
За д-р Танев от Варна ли говорим?

# 8
  • Мнения: 39
д-р Танев - много добър специалист с чудесен екип , а ако искаш да бъдеш при жена д-р Силвия Иванова тя работи  с  д-р Танев в екип

# 9
  • Мнения: 1 277
д-р Танев - много добър специалист с чудесен екип , а ако искаш да бъдеш при жена д-р Силвия Иванова тя работи  с  д-р Танев в екип

Освен че са много добри като лекари, и двамата са много внимателни с пациентките си. Раждах секцио при двамата, а известно време преди това бях пациентка на д-р Иванова в отделението по патологична бременност. След раждането идваха при мен всеки ден.

# 10
  • Мнения: 90
И аз препоръчвам Д-р Танев и д-р Иванова раждах при тях и останах повече от доволна. Според мен няма да сбъркаш невероятни специалисти са.

# 11
  • Мнения: 318
Аз раждах при Липчев и Мичев , с две ръце гласувам и за двамата. Танев го познавам само по физиономия, но също съм чувала много хубави неща за него.

# 12
Ako ste re6ili da vi bade napraveno sekcio da,no ako ste rajdate po normalen pat ne vi savetvam da isbirate D-r Tanev. Moia priatelka spodeli,4e v prodaljenie na 4asove ne si e iskaral rakata ot vlagalisteto i.Uj ras6iriaval i po tosi na4in i pomagal.Bilo stra6no bolesneno i nepriatno

Общи условия

Активация на акаунт