За шезлонг на Bertoni или Chipolino, добри ли са?

  • 2 112
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Здравейте момичета,
Моята беба става след 2 дни на 1 месец и реших да и подаря шезлонг. обаче нямам никакво време и възможност да мръдна от вкъщи, за това мисля да го поръчам чрез family-bg.com.
Спрях се на Bertoni или Chipolino, исках да попитам дали има доволни от тях и за Bertoni само един модел ли е този с ушичките? Имат ли напълно легнало положение, от описанието в сайта не разбрах. Иска ми се беба да мога да я държа по-дълго от 30мин. в него и за това е добре да има напълно легнало положение, че ние сме още мънички. Дали според вас мога да я държа в него за 3,4 часа например?
А някоя от вас поръчвала ли си е от там и дали е доволна, малко ми е притеснително като го гледам само на картинка и не мога да го пипна.
Предварително много ви благодаря и поздрави от нас Hug

# 1
  • Мнения: 210
Аз имам не мога да ти кажа каква фирма беше, но въобще не съм го ползвала седи си ми прибран. Пробвах няколко пъти но нито на бебончо му беше удобно нито на мен. Подариха ми нещо което беше страхотно на Chicco един като лиген до 3 месец там го държах през деня. Свиреше имаше и играчки и можех да го люлея. Удобно и широко. За съжаление не знам къде го има, аз лично не съм го виждала, а хората които ми го подариха заминаха и нямам контакт.
 Търси нещо такова да можеш да си разнасяш бебончо с теб и то да си спинка или играе на удобно място. за шезлонга за мен лично няма смисъл даже и за по нататък . Така са му сложили играчките че е много неудобно. Има легнало положение, но не е оградено и може да падне бебето а за колани е малко. Това са минусите за мен лично.

# 2
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз имам шезлонг на Бертони, честно казано не е много сполучлив модел според мен. Ако ще си вземеш май по-добре да е някой от другите поне според мен. Иначе съм доволна бебка стой на него доста време, стига и играчките, играе си а те могат да се махат и да се закачат други. Определено ми върши добра работа, но ти препоръчвам друг модел. Peace

# 3
  • Мнения: 2 159
isi а кой друг модел, като цена на бертони и чиполино беше най-приемлива, не ми се дават 100лв. за това Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 522
Ние имаме на Бертони с играчки.Еми не мога да се оплача.Пишеше,че е до 9кг.,моето кюфтенце е вече 13кг и още го използваме.През първите 2-3 мес беше пък с часове във него и си спеше без проблем,има си напълно летнало поужение,има и дръжки за пренасяне.Доволна съм Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 519
Нашият е Хаук-това ми е най-сполучливата покупка,от новородена до сега е в него.Там спи,там играе и яде.Струва около 70 лв.

# 6
  • Мнения: 289
Ние сме с Бертони и засега ни върши доста добра работа - има напълно легнало положение, бебка с часове стои и спи в него. Естествено има и по-добри марки, но лично за мен този е приемлив като съотношение полезност/цена.

# 7
  • в стаята
  • Мнения: 469
isi а кой друг модел, като цена на бертони и чиполино беше най-приемлива, не ми се дават 100лв. за това Rolling Eyes

Не мога да ти препоръчам модел, тъй като този ми го подариха. Виждала съм много по-хубави, но не съм обръщала внимание на моделите. Успех в избора

# 8
  • в стаята
  • Мнения: 469
Разгледай и тези
http://www.pakostnik.com/products.php?cat=69

# 9
  • Мнения: X
Нашия шезлонг е Чиполино от преди 2 години, но подобен модел като този:
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=572
Има напълно легнало положение, удобен и широк е. МНого удобен за бебето и майката. Удачна покупка, аз го препоръчвам на всичките си приятелки с бебета. Ползвахме го много с баткото, сега ще го ползвам и с новото бебе. Kато нов е, въпреки няколкото пранета. Дъгата с играчките е много удобна за след 3-4 месец на бебето, сенника честно казано не ми е трябвал, ако можех щях да махна.

# 10
  • Мнения: 3 457
аз не съм доволна от бертони-запарва страшно много.Има легнало положение,но колкото пъти вдигна малкия под него ,под главичката е мокро-страшно изкуствена материя #Cussing out

# 11
  • Мнения: 678
имам на Бертони ( на Аватара може да го видиш - бебка е в него ) като беше по-малка ( 2 месеца) й беше удобен , спеше там през деня. Но сега много се изсулва от него- изобщо не й е удобен то си личи от физиономиите , които прави ( а все още не мога да сложа седналото положение- все пак сме на 3,5 месеца )-самия модел има легнало положение но отдолу не е достатъчно твърда подложката  и кръсчето не стои изправено....Използвам го само да я преспя и веднага я премествам другаде. Моя съвет е - дай 20 лв отгоре но купи друга марка  Naughty

# 12
  • Мнения: 295
Ние имаме на Бертони с играчки.Еми не мога да се оплача.Пишеше,че е до 9кг.,моето кюфтенце е вече 13кг и още го използваме.През първите 2-3 мес беше пък с часове във него и си спеше без проблем,има си напълно летнало поужение,има и дръжки за пренасяне.Доволна съм Peace

Ние сме с Бертони и засега ни върши доста добра работа - има напълно легнало положение, бебка с часове стои и спи в него. Естествено има и по-добри марки, но лично за мен този е приемлив като съотношение полезност/цена.


И ние така. Вече сме на 10 месеца, но още си го ползваме. Вече повечко е в кошарата, но като й омръзне я слагам в шезлонга - там я храня и си пие млякото.

# 13
  • Мнения: 2 159
ами аз нямам нищо против да дам 20лв. отгоре, но да знам че си заслужава newsm78, понеже повече отзиви има за бертони, за това се бях спряла на него. даже мъжа ми ходи вчера в пинокио, но нямали модела с играчките Sad

# 14
  • Мнения: 984
аз си бях купила кошница за кола http://www.family-bg.com/catalog/prX_1364.htm и я ползвах да седи в нея от долу е извита и се люлее и не съм си купувала шезлонг

Общи условия

Активация на акаунт