"Червената Шапчица"... или Упражнения по форумски стил

  • 15 749
  • 371
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 806
Познай кой би го написал...

Вървяло си из гората едно пиченце, ако ме разбираш за какво става дума, все пак...  Mr. Green

...и насреща му ВЪл4о, с МР3- плейъра, шефито го бил пуснал лееекинко в обедна почивка и той се мотаел из гората и му било много яко....

Из някои гори
понякога минават
разни недоклатени
девойчета с шапки
и после се чудят
от къде им е дошло
като се развяват
сами по нощите


следва продължение...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
...Ето още едно потвърждение за светостта на брачната институция - ако родителите на Ч.Ш. бяха женени, тя никога нямаше да се разхожда сама по тъмно из гора.

# 2
  • Мнения: 6 155
Да отговарям ли или да чакам другите  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 806
е, това е "трепач"... моите поздравления Simple Smile  Joy

Аз предлагам, първо малко да посътворим, а после познавките, какво ще кажете?

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
...Ето още едно потвърждение за светостта на брачната институция - ако родителите на Ч.Ш. бяха женени, тя никога нямаше да се разхожда сама по тъмно из гора.
newsm10

# 5
  • Мнения: 1 629
шапчицата и е ръчно плетиво.........никаква синтетика.........колибката на бабата е чудна.........много зеленчуци в градината.............

# 6
  • Мнения: 6 155
"не знам дали ще ми повярвате, но друга хубавица освен мен няма"  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 4 806
вървяла Червената Шапчица и си
тананикала небезивестен пасаж от
моцартова симфония, която отрано
сутрин се е загенздила в съзнанието и,
като трън в петата.

никога не е мислела, че толкова приятна
може да се окаже една разходка.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бабата през деня беше ходила на дао лекция, но се прибра с желанието да приготви домашни вкуснотии за внучката и малко украси за колибата. Разточи тесто, намачка пластелин, пусна музика, изряза и налепи малки цветни животни по дървените перила, зауха на локум, канела и бисквитени борчета....

# 9
  • Мнения: 4 806
"не е лоша Ч.Ш."
помисли си Кумчо Вълчо

# 10
  • Мнения: 4 806
Да ви представя и нашата героиня:


П.С. Това не го пиша аз. Познайте кой

Мюр, аз твоето предложение за МОЛ-а не мога да разпозная...?

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 19:55 от Асса

# 11
  • Мнения: 1 629
Така е, като ходи в гората, наместо да си пазарува в МОЛ-а. И вълк ще срещне и лиги ще текат, реки от лиги!

# 12
  • Мнения: 1 629
Е, ама аз дотук всички разпознах. Не ща да ги пиша, че няма да е интересно за другите.

# 13
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Леле.....страхотни сте........и едно изречение не мога да напиша.....незнам защо Verdad ме е сложила в онази тема.......не мога да се меря с вас   bouquet

Мюриел  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 5 877
В кошничката си носела масло (с 31% съдържание на маргарин, който от своя страна съдържал канцерогенното Е357, пълнозърнест хляб, оцветен с увреждаща бъбреците утайка от кафе, малко инжектирано с хормони пиле и една бутилка чудесно отлежало вино.  Laughing

Чудна темичка!!!

Общи условия

Активация на акаунт