Има ли такъв молив за очи?

  • 1 422
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Искам да ви питам нещо.
Има ли молив за очи който да е специално за вътрешната част на долния клепач? Искам да е нещо, което да не се събира в края наокото като няква черна гурла #Silly #Silly

# 1
  • Мнения: 3 098
Тука има,сигурно и в при вас е така.По аптеките съм ги виждала.

# 2
  • Мнения: 9 063
Молив за вътрешната част newsm78
Супер странно звучи, не виждам логика...наистина не е приятно да се събира черното в ъгъла на окото, ама чак със специален молив да се гримираш там...
Верно ли има?
И защо в аптека се продават Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 636
Aми сигурно защото са антиалергични.
Аз пък виждам голяма логика даже. Ако няма такива моливи, то това си е нова пазарна ниша Laughing

# 4
  • Мнения: 242
Аз си слагам от автоматичните моливи за очи - много са мекички и не се усеща.
Много хубаво стои, макар че винаги има риск от алергия или възпаление.

# 5
  • Мнения: 636
Да че са антиалергични антиалергични са, но защо си мисля че има такива моливи, които след нанасяне се втвърдяват и после се отлепват като найлончета. Или май само аз съм го чувала това newsm78

# 6
  • Мнения: 3 098
Aми сигурно защото са антиалергични.

Да,то4но за това,не алергизират.Освен това са много по_меки от другите моливи за о4и.

# 7
  • Мнения: 172
Така да се отлепя като наилонче знам само че има очни линии такива.Но може и моливи да има.

# 8
  • Мнения: 9 095
ау, тези линии дето се отлепят направо са ужасни и ако ги нанесеш на долния клепач и поне на мен така ми дразни..., иначе и аз не съм чувала за моливи специално за долния клепач, но много съм доволна от меките, автоматичните, ама при мен всичко зависи от спиралата, поне нямам странични реакции от молива, но спиралата много я избирам Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 35 817
За спирала, зная че има - хипоалергична, но молив мисля че няма.Моя приятелка е алергична и търси все хипоалергични продукти - от нея зная че тук не е намирала такива моливи.
По принцип няма продукт, който да не предизвиква алергии - макар и в най-леките   форми, затова и продуктите са такива- намаляват максимално вредното въздействие.

# 10
  • Мнения: 3 453
да ви кажа честно на мен почти не ми се събира.вероятно очите ми са по сухи.аз ползвам едни немски моливи.Струват 2-3 лв и съм много доволна.BROOKLIN

# 11
  • Мнения: 9 095
те ако са твърди моливите и ако ти сълзят очите, ще се изтриват, а меките се събират

# 12
  • Мнения: 739
Не бих си сложила молив. Използвам очна линия, Манхатан, с твър връх. Нанасям тънка линия, до корените на миглите, не запълвам цялата ивица по ширина /иначе ми дразни окото, сълзи и става червено, а и не ми харесва визията/, само 1/3 ширина. Не мърда цял ден.

# 13
  • Мнения: 636
Не бих си сложила молив. Използвам очна линия, Манхатан, с твър връх. Нанасям тънка линия, до корените на миглите, не запълвам цялата ивица по ширина /иначе ми дразни окото, сълзи и става червено, а и не ми харесва визията/, само 1/3 ширина. Не мърда цял ден.
Каква е тази очна линия с твърд връх? По- удобна ли е от обикновенните? Защото аз с тях изобщо не мога да се справя. Laughing

# 14
  • Мнения: 739
Не бих си сложила молив. Използвам очна линия, Манхатан, с твър връх. Нанасям тънка линия, до корените на миглите, не запълвам цялата ивица по ширина /иначе ми дразни окото, сълзи и става червено, а и не ми харесва визията/, само 1/3 ширина. Не мърда цял ден.
Каква е тази очна линия с твърд връх? По- удобна ли е от обикновенните? Защото аз с тях изобщо не мога да се справя. Laughing
да, има формата и структурата на островърха четка, но е твърда и рисува тъничко. Оформям корекциите с затъпена клечка за зъби, като навлажнявам края й /това е моя запазена марка тайна  Blush/.

Общи условия

Активация на акаунт