Как се чувствате, ако ви сервират с голи мишници

  • 2 963
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 038
На мен ми е адски отвратно  Confoundedи се питам само аз ли съм така.Питам се и друго,това не е ли в разрез с някакви хигиенни норми?

# 1
  • Мнения: 3 423
И да са хремави едновременно...
Брррр.
На мен се е случвало да ми сервират
голи до кръста охлювчета със стегнати
дупенца и ниска талия. Не знам.
Всичко зависи от контекста на заведението.

# 2
  • Мнения: 2 006
ХеХе- това ми е не отвратно, а направо ставам и се изнасям-особено ако съм в заведение за хапване  Sick

# 3
  • Мнения: 3 216
Много зависи от типа заведение. В един изискан и себеуважаващ се ресторант никога няма да те обслужат без подходяща униформа. Но сьответно си плащаш за това. И от друга страна -не можеш да пиеш кафе за 0.50 лв и да очакваш добро обслужване. Така че сам си избираш в какви заведения да ходиш.

# 4
  • Мнения: 6 167
извинявайте, ама може ли да ми кажете какво е голи мишници?
защото аз си представям горе-долу анатомията, знам какво е предмишница, мишница..
какво искате да кажете?
Че сервитьора е с блуза без ръкави ли?!Това ли е голи мишници?!

23.23 е, моля да ме простите за тъпия в-с.

 newsm78

# 5
  • Мнения: 3 423
извинявайте, ама може ли да ми кажете какво е голи мишници?

Сигурно батко по бицепс.
И в аграрен вид.
Т.е. по потник. Знам ли.
Или кака по презрамки.
Необръсната. Между
ръката и тялото. Потна.
И при мен е единайсет и
половина, но не ми се спи.

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
А какво дирите вие под мишницата на сервитьорката, извинете?! Лято, жега - вий ходете по дълъг ръкав, ако можете... и сервитьорите са човек.
Все пак само ви сервира напитката, не е като да ви се навира под носа с вдигнати ръце.

# 7
  • Мнения: 677
Всичко зависи от това чия е подмишницата..
На Адриана Лима мога и повече да разреша..

# 8
  • Мнения: 6 167
значи все пак съм разбрала, че говорим за потни подмишници, евентуално с косми Mr. Green открити пространства.

ами, да се изкажа по темата: не се чуствам никак, сигурно защото не съм забелязвала потресаващи гледки. или не са ми сервирали с голи мишници.
или ходя само в хай клас ресторанти,ъъъъ, пицарии, извинете.


пс: Виж, гнус ме е да стоя в китайски ресторанти в София. Оглеждам се за хлебарки, това и си представям. Съвсем се отучих от тази храна. Според мен хората, които ходят на китайски са луди.

# 9
  • Мнения: 136
не можеш да пиеш кафе за 0.50 лв и да очакваш добро обслужване.
може разбира се.що за логика


Голите мишници не ми пречат,стига да са поддържани.
Риза с петна подмишниците би ми подействала по-зле.

# 10
  • Мнения: 1 038
А какво дирите вие под мишницата на сервитьорката, извинете?! Лято, жега - вий ходете по дълъг ръкав, ако можете... и сервитьорите са човек.
Все пак само ви сервира напитката, не е като да ви се навира под носа с вдигнати ръце.
Бе то окото ми е винаги там,жена съм все пак,и като видя да ми сервират така погледа ми се забива там.Много пъти съм се питала за тез хора кола маска няма ли,с бръснене е гадно,като видиш една набола мишница,или пък събрал се талк на свивките,малеее ще повърна,наистина е гадно. Sick

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Риза с петна подмишниците би ми подействала по-зле.
Последната се среща не само при сервитьори, ако нямате против Grinning
И изобщо - да не се засяга авторката - но това малко смешно ми звучи. Все едно да се чудите защо хора в градски транспорт или просто по улиците си позволяват да ходят с голи мишници.

Бе то окото ми е винаги там,жена съм все пак,и като видя да ми сервират така погледа ми се забива там.Много пъти съм се питала за тез хора кола маска няма ли,с бръснене е гадно,като видиш една набола мишница,или пък събрал се талк на свивките,малеее ще повърна,наистина е гадно. Sick
Значи, поясни се в първия пост - небръсната/неподдържана подмишница. Която - тоже - не е запазен знак за сервитьорите. Маса народ си гила така из улиците и всеки може да ги види и да се втресе по желание.
Повечето жени, които срещам аз, са поддържани. А и да има някой и друг набол косъм - ми не обръщам внимание, нали не е на моята подмишница  Grinning

# 12
  • Мнения: 6 167
Божеее, е ся Лиска да дойде да ви каже за Германия и дамите тип 'натурел"

Аз в метрото в Мюнхен на какви видове съм се натъквала
Докато си ям сандвича при това!!! мани мани..
никакви мишници не ми правят впечатление  Whistling

# 13
  • Мнения: 5 468
И от друга страна -не можеш да пиеш кафе за 0.50 лв и да очакваш добро обслужване. Така че сам си избираш в какви заведения да ходиш.
Ари сега, не мога да не попитам, колко трябва да струва едно кафе, за да бъдеш обслужен добре?
Щото веднъж ми се случи да пия кафе в х-л Радисън за 2 лв. и беше точно 1 глътка, на нищо не приличаше и сервитьора се изпърдя точно срещу лицата ни, без да иска... нали са ниски масите там, направо на земята, та буквално в лицата ни експлоадира този божий човечец...

# 14
  • Мнения: 1 038
Значи, поясни се в първия пост - небръсната/неподдържана подмишница. Която - тоже - не е запазен знак за сервитьорите. Маса народ си гила така из улиците и всеки може да ги види и да се втресе по желание.
Повечето жени, които срещам аз, са поддържани. А и да има някой и друг набол косъм - ми не обръщам внимание, нали не е на моята подмишница  Grinning
На тез където ходят по улиците не гледам,гледам кой и как ме обслужва.Аз говоря по принцип за обслужването в този вид и дадох само няколко примера,защо не ми е приятно и ми става гад.

Общи условия

Активация на акаунт