БИСЕРИ НА МАЛЧУГАНИ

  • 1 446
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте,знам със  сигурност че и вашите бърборанчовци понякога ги ръсят едни....Нека споделим.
2год.6 месеца-за втори ден в детската градина-сеща се за мама и питагуфтадата
-къде е мама?
-госпожата отговаря-мама е до тоалетна.
-дребка-искам при нея.
-госпожата-децата не ходят със мама.
-дребка-САМО ТАТКОВЦИ ЛИ???????????????? smile3501

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 09:26 от Reza

# 1
  • Мнения: 595
Гери вчера си въобразяваше, че цветните листи от кубчета са пари.Играеше на магазин и в един момент каза на баща си-"Ето ти 20лв за да не ме закачаш!' Shocked Shocked Shocked Shocked

# 2
  • Мнения: 1 860
Ето ти 20лв за да не ме закачаш!' Shocked Shocked Shocked Shocked
  Mr. Green Гледало детето, учило се... Whistling

# 3
  • Мнения: 3 323
Като разбрах че съм бременна и мъжът ми нали е с опит обяснява на малкия син , че ще започна да ям странни неща...( по това време вече живеех само от лютеница и еклери, ако може заедно...). Минават няколко дни - той все ми занича в чинията , чудя се аз , а той ми предлага листенца от цветя, кестени, какво ли не. Докато един ден не издържа и ме пита "Мамо, кога ще почнеш да ядеш странните неща?". Човека решил едва ли не че ще тръгна боклуците от улицата да събирам - съвсем буквално го приел...

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Моето е много кратко, но просто се скъсах от смях Laughing Синът ми, чудно на кой, е много артистичен - каквото и да каже, го съпровожда с някаква изразителна гримаса, пърхане с мигли, интонация - абе - да паднеш просто Joy
Вчера, взимайки го от ясла - слиза той по стълбите, хваща се за главата с театрален жест и извиква "О, Божееееее" Joy А госпожата  #Crazy От къде го измисли, нямам идея newsm78

# 5
  • Мнения: 2 567
Айде и от мене един пресен бисер  Simple Smile
Снощи докато се оправяше за лягане ми вика - "Мамо, прочетох, че една жена живеела близо до рая. За да е възможно това, тя сигурно е в кома"  Simple Smile

# 6
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Нашата случка не е лаф, но дано я оцените  Laughing. На малкия му се допишква и ми казва "пика ми се", аз му отговарям - стискай, отивам за гърнето. Като се връщам - що да видя - седнал и си стиска юмручетата  - чак трепери.......   Joy

# 7
  • Мнения: 53
Ето още един бисер от Доди-Мамо,има "ако"-сяда на гърнето и с въздишка-акам дъш. Grinning

# 8
  • Мнения: 2 013
мАлчугани - пише се с А

А за моите - не мога да се сетя в момента, все се ядосвам, че не си записвам. Може би когато се учеше да пише първоначално (тя още не може, де), на 6 някъде, беше написала ОЧИЛИЧЕ. В превод - училище. Не знам защо, ако иска да каже СПОРЕД ТЕБ, редовно казва ВМЕСТО ТЕБ

# 9
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Мълчанието е злато, мълвата е до време , но нашите деца са просто малки и затова иде реч в  тази тема 
Joy Joy

# 10
  • Мнения: 819
 Надъщеря ми още не мога да и втълпя, че не се казва "един веднъж" Laughing
А снощи като даваха телефоните на номинираните в ББ / а тя НЕ го гледа/ и показват снимката на Пеньо, а тя ме пита :"Мамо, това мъж или жена е?" Shocked Е, затрудних се с отговора  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Бяхме на гости преди няколко дена и дечкото там /на 4-5 г./ тъкмо си лягаше. След малко дотърча при нас и ни съобщи, че по ТВ започнал филм с червена точка и "едно отпред, две отзад"  Shocked И ние се запулихме, докато разберем, че филма бил забранен за деца до 12 години!  Grinning

# 12
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Не мога да пропусна да не се разпиша в поредната такава тема  Hug
Стоил (почти 4-годишен) онзи ден пожела да играем на "бъдеще". Та, ние, неговите родители, му ходихме на гости  Wink. Ето какво разказа за "семейството" си: Жена му работела във Франция преводач (като тебе, мамо  Wink), пък той си седял и гледал децата (Таня и Гошко  Crazy - откъде реши, че така ще се казват, не знам). На моя строг въпрос как може така да се остави жена му да го издържа, аз така ли съм го възпитала  Embarassed, той поясни, че е отворил ей тази сладкарница и правели и продавал най-хубавите торти!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Когато дъщеря ми беше на около 2 години, ми обясняваше, че аз съм Мама Гъска, тя е Малкото Гъсче, батко й е Гъс, а татко й - голям Гъс! Още се смеем...  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 196
Тия дечица са такива скици. Heart Eyes Joy
 Вчера играем с мойта  - аз и казвам буква ,а тя казва дума ,започваща с нея.Стигиме до ''У''  и аз и казвам:
 -Кажи дума ,започваща с ''У''.
А тя,напълно сигурна и доволна,че се сетила:
 -Уале/в превод - лале/ hahaha

Общи условия

Активация на акаунт