Отговори
  • Мнения: 1 038
До колко сте разкрепостени в секса,че може да говорите за сексуалните си фантазии,и как реагират жените ви на това?
Разбира се,това не е въпрос само към мъжете,искам да чуя и женско мнение. Hug

# 1
  • Мнения: 1 517
Ние го даваме по-скромно. И двамата не се спущаме твърде да си споделяме фантазиите. ТО голям свян, то чудо  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 10 758
Аз ще си замълча, че вече ще ми излезне име, ако и тука си призная.

# 3
  • Мнения: 2 751
Абсолютно си ги споделяме в най-пълната им форма.
То иначе къде е удоволствието от секса ... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 038
Абсолютно си ги споделяме в най-пълната им форма.
То иначе къде е удоволствието от секса ... Mr. Green
Именно,това имам предвид,не искам нищо да кажа за тези,които не го правят,но все си мисля,че това доста спомага за добрият сексуален живот.

# 5
  • Мнения: 2 751
Абсолютно си ги споделяме в най-пълната им форма.
То иначе къде е удоволствието от секса ... Mr. Green
Именно,това имам предвид,не искам нищо да кажа за тези,които не го правят,но все си мисля,че това доста спомага за добрият сексуален живот.
Със сигурност не само спомага, а и за мен си е задължително в сексуалните отношения, особено с постоянния партньор.
Хайде, ако имаш само няколко сексуални контакта с даден човек, може и да не го чувстваш толкова близък, за да споделяш с подробности, пък и кой знае...може фантазиите ти да го изплашат...  Laughing
Но с човека, с който имаш постоянни отношения...задължително  Flutter

# 6
  • Мнения: 112
За говоренето добре, въпроса е дали се прилагат тия фантазии на практика Simple Smile Все пак друго си е да те вържат на каишка  Joy или да те напредашат по дупето  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 2 751
За говоренето добре, въпроса е дали се прилагат тия фантазии на практика Simple Smile Все пак друго си е да те вържат на каишка  Joy или да те напредашат по дупето  #Cussing out
Въпросът е  дали моите фантазии се припокриват с неговите  Laughing
Ако да, тогава ги прилагаме.
В повечето случаи става така  Laughing

# 8
  • Мнения: 112
Като сиамски близнаци, щом чак и фантазиите ви се припокриват, защо моите рядко включват близките ми -  не знам....   261uu

# 9
  • Мнения: 2 751
Като сиамски близнаци, щом чак и фантазиите ви се припокриват, защо моите рядко включват близките ми -  не знам....   261uu
Както писах вече не се припокриват на 100%, разбира се...
Ама не говоря все пак за фантазии, в които не се включва мъжът ми  Joy
Такива също ги споделям понякога, зависи  newsm78
Ама те не се реализират  Wink

# 10
  • Мнения: 112
Абе фантазиите са полезно нещо, все пак те изтласкват някакво напрежение, въпроса е  половинката ти да не се скапе от това, че ги имаш....  smile3515 Да не ги приеме като интервенция срещу себе си.

# 11
  • Мнения: 2 751
Абе фантазиите са полезно нещо, все пак те изтласкват някакво напрежение, въпроса е  половинката ти да не се скапе от това, че ги имаш....  smile3515 Да не ги приеме като интервенция срещу себе си.
Значи, пак подчертавам, че именно заради това, да не се скапе от това, че ги имам...не споделям ВСИЧКИ фантазии.
Само тези, които не биха го накарали да се чувства зле... Wink

Аз примерно няма да се зарадвам, ако разбера, че има фантазии с някоя моя приятелка  Joy
Нека си ги има, ама да не разбирам  Crazy
Много задълбахме  Laughing

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Четох веднъж едно изказване тук, горе долу в смисъл, че този тип фантазии се споделят само с жена, която чувстваш изключително близка, обичаш и пр. Та взех, че питах мъжа ми дали има такива с откровената идея да му ги реализирам веднагически Crazy А той взе, че рече, че нямал Shocked Всичко, което искал да прави , го правел и затова не си мечтаел за още нещо Thinking Явно - не ме чувства достатъчно близка , за да сподели Sad Или фантазиите му не ме включват като обект, та ми ги спестява hahaha
Тъжна работа...
 Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 517
Абе фантазиите са полезно нещо, все пак те изтласкват някакво напрежение, въпроса е  половинката ти да не се скапе от това, че ги имаш....  smile3515 Да не ги приеме като интервенция срещу себе си.
Значи, пак подчертавам, че именно заради това, да не се скапе от това, че ги имам...не споделям ВСИЧКИ фантазии.
Само тези, които не биха го накарали да се чувства зле... Wink

Аз примерно няма да се зарадвам, ако разбера, че има фантазии с някоя моя приятелка  Joy
Нека си ги има, ама да не разбирам  Crazy
Много задълбахме  Laughing
Туй исках да кажа и аз де  Laughing Казваме си много работи, но не всичко. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 751
Четох веднъж едно изказване тук, горе долу в смисъл, че този тип фантазии се споделят само с жена, която чувстваш изключително близка, обичаш и пр. Та взех, че питах мъжа ми дали има такива с откровената идея да му ги реализирам веднагически Crazy А той взе, че рече, че нямал Shocked Всичко, което искал да прави , го правел и затова не си мечтаел за още нещо Thinking Явно - не ме чувства достатъчно близка , за да сподели Sad Или фантазиите му не ме включват като обект, та ми ги спестява hahaha
Тъжна работа...
 Mr. Green
Абе, кой знае какво му е в главата.
Моят мъж не винаги може да "облече" мислите си в думи. Да не кажа почти никога  Joy
И често отговаря по същия начин за някои неща.
Като го питам:
-какво му е: "нищо"
-за какво мислиш (примерно 2 часа се е отнесъл...): "за нищо"
и такива неща.
Тъй че нищо чудно просто да не може да си анализира фантазиите. Абе, нещо такова. НАдявам се ме разбра  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт