кола на акумулаторни батерии - големи за возене на деца

  • 1 725
  • 7
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Бих искала да взема на малкия такова нещо. От тези големите и по възможност с дистанционно - да го управлявам докато свикне сам да я кара.
На Илиенци съм виждала по 200лв, но не знам с гаранция или без.

интересува ме - къде има с гаранция и на най-ниски цени. КАкво знаете - кои модели са по-добри и въобще има ли смисъл от такава джаджа.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 3 457
не ти ги препоръчвам тези илиенските-нямат гаранция,нито резервни части.По добре малко по -скъпа но италианска-пег перего.Те са с гаранция 6 месеца.Има страхотни моделчета ,но не са с дистанционно.Най-лесно от тях се оправляват поларисите,дори и големите.Ние имаме 3 такива коли4ки.На полариса са се возили и две годишни деца.

# 2
  • Мнения: 108
Аз специално съм много доволна.Сина сега е на 2г10м а му купихме моторче от Илиенци април месец.Наистина без гаранция и дистанционно но цяло лято го разби от каране и засега не е имало никакъв проблем.Имай предвид че сина е доста буйно дете  #Crazyи то оцеля.Използваше го като блъскаща кола караше го през невероятни места възможно най неравни  така че за мен си беше супер инвестиция Доста му ангажираше вниманието

# 3
  • София
  • Мнения: 4 397
 Виж тук скоро обсъждахме темата, не ми се пише наново затова ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=126206.0;all

# 4
  • Мнения: 3 457
имахме и китайски мотор с гарфилд лепенки-е той не можа и да се изплати ,ама за 130-140 лева толкова

# 5
  • Мнения: 3 576
Първо да ти кажа, че няма смисъл да взимаш джип с дистанционно - нямаш си на представа децата колко бързо се научават да карат.
На Стиви му купихме бъги за 2-рия рожден ден и много се притеснявахме дали няма да изпада, защото е по-необезопасено от джипа, но за нашия двор единствено бъги-то може да върви.
Свикна за отрицателно време да го кара, на бързи скорости и неравен терен.
Та мисълта ми беше - дистанционното е излишно.
Оттам нататък си преценяваш каква марка можеш да си позволиш, но тия от Илиенци за лична употреба са идеални - предполагам че котето123 ги дават под наем и затова гледат за по-издържливи колички.

# 6
  • Мнения: 3 457
да другите -италианските са под наем ,но китаиския беше за нас,той беше първата ни поикупка де-ами щерками дали го покара месец -два

# 7
  • Мнения: 3 576
Значи ние сме извадили късмет с китайската покупка Wink

Кара го от май месец досега, имам предвид разкъртва го от каране, стоя цяло лято навън на дъжд и т.н. - всичко му е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт