Спделете за опита си от покупки по интернет от чужбина?

  • 1 427
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163

Здравейте мами,
Искам да обсъдим тази тема защото вече има доста неща, които вярвам и вие сте си харесвали като-бельо, дрехи, обувки, козметика, а все още не е май много разпространена такъв начин на пазаруване в BG -поне не от чужбина!
Ясно е, че се заплаща с кредитни карти, но какъв е начина им на доставка до  BG!  За чия сметка е доставката и въобще сигурна ли е? И кога се заплаща поръчаното -преди или след доставката?- като се има предвид, че все пак трябва да сме защитени като купувачи! newsm12 newsm12 newsm12 smile3529

# 1
  • Мнения: 35 891
за Ягодката - плащаш преди доставка и доставката е безплатна

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Плаща се при поръчка. Доставянето става след като си получат паричките Wink
Доставката почти никога не е за тяхна сметка (но зависи от къде пазаруваш де).
Освен с кредитни карти, плащането може да се извърши и с дебитни карти Виза Електрон (не на всякъде ги приемат де) с чек, или с различни банкови трансфери.
Като цяло - доставката е сигурна, но винаги крие известни рискове.

# 3
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Аз също се интересувам как стават нещата с покупките. Споделете от кои сайтове сте най-доволни, има ли разминаване в номерацията и във вида на самата стоки и въобще? Аз все не се престрашавам, но нещата и цените изглеждат доста примамливи!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Пазарувала съм от Ягодка, но поръчката не стигна до мене, те я повториха и дойде след 1 месец и половина. Не съм повтаряла от тогава, но рискът си е голям.

# 5
  • Мнения: 5 647
Аз искам да си поръчам от Victoria's secret, харесала съм си някои неща, но ще ми е от полза опита на тези, които са си поръчвали оттам.

# 6
  • Мнения: 2 229
Плаща се обикновено преди доставка, но вече зависи от сайта дали доставката се плаща (има промоции с безплатни доставки, но обикновено за България не важат Sad)
Аз съм си поръчвала неща по интернет няколко пъти и само веднъж съм имала проблем - пратиха ми не каквото трябва. ooooh! Писах мейл да ги питам какво е станало и веднага ми се обадиха, извиниxа се за грешката и казаха че ще ми пратят моята си пратка веднага. Можеше да върна това което ми бяха пратили, но изобщо не ми се занимаваше с пощи и т.н. и ми предложиха да ми го "продадат" на половин цена,та се съгласих... Crazy

# 7
  • Мнения: 2 229
Аз искам да си поръчам от Victoria's secret, харесала съм си някои неща, но ще ми е от полза опита на тези, които са си поръчвали оттам.

Специално за Victoria's Secret - наистина имат невероятнu неща там, НО ако си гледала само сайта доста рискуваш да не ти хареса това което си поръчаш. Гледала съм сайта, влизала съм и в техен магазин и има голямо разминаване особено при сутиените. Помня че си бях харесала един с много красива дантела, страхотен направо и като го видях после в магазина седеше буквално ужасно, материята изобщо не беше каквато си мислех ужас... Thinking
И също размерите им се разминават доста, зависят от моделите. newsm78

# 8
  • Мнения: 5 647
Аз искам да си поръчам от Victoria's secret, харесала съм си някои неща, но ще ми е от полза опита на тези, които са си поръчвали оттам.

Специално за Victoria's Secret - наистина имат невероятнu неща там, НО ако си гледала само сайта доста рискуваш да не ти хареса това което си поръчаш. Гледала съм сайта, влизала съм и в техен магазин и има голямо разминаване особено при сутиените. Помня че си бях харесала един с много красива дантела, страхотен направо и като го видях после в магазина седеше буквално ужасно, материята изобщо не беше каквато си мислех ужас... Thinking
И също размерите им се разминават доста, зависят от моделите. newsm78


Аз сутиен без пробвам не мога да си взема, но виж за другите им неща... Има много готини пижами и нощници.

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 22:52 от Madeline

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Поръчах си от Ягодката.Продукта пристигна след една седмица.Не се плаща доставка.
Имах проблем с четчицата ,че беше скапана едната в палитра на Кристиан Диор.
Пратиха ми втора-безплатна.Вчера я получих.Така,че са коректни!

# 10
  • Мнения: 5 647
Поръчах си от Ягодката.Продукта пристигна след една седмица.Не се плаща доставка.
Имах проблем с четчицата ,че беше скапана едната в палитра на Кристиан Диор.
Пратиха ми втора-безплатна.Вчера я получих.Така,че са коректни!

Доставка от врата до врата ли е?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Дам.

# 12
  • Мнения: 7 430
Момичета, каква е тази Ягодка  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 647
Момичета, каква е тази Ягодка  newsm78

strawberry.net

# 14

Общи условия

Активация на акаунт