Препоръчайте лекар във Варна (гинеколог)

  • 28 788
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
здравейте, понеже досега ходех на гинеколог на частно и си плащах, не че не съм доволна, ама като започнем да бебеправим и май ще ми излезе доста скъпо, та молбата ми е ако някой знае добра лекарка, която работи с направления от здравната каса, да сподели, защото лекарки много ама откъде да ги знам коя как лекува newsm78

# 1
Здравейте, бих ви препоръчала д-р Панчева. Внимателна е и към детето и към родителите. Преди месец излекува синът ми (2год.) от трахеобронхит (лека форма) без антибиотик за 4 дни.  Работи в два мед.центъра до Окръжна болница. Единия е Варна Медика, ул.Ген.Цимерман 21, тел.622 622, О899/659873. Работи по здравна каса. Млада е и наистина се интересува от децата.
Много съм доволна и от друг педиатър с много богат опит- д-рСоколова сл.тел 608986 (кабинета и се намира близо до детския кът в Морската градина, но не знам точно адреса). На нея се доверявам напълно. Само че не работи с касата. Прегледа при нея е 10лв. (което е мн.добре), а за вторичен преглед 7лв. 
В никакъв случай не ходете при д-р Аня Пенчева (МЦ Еквита). При зачервено гърло и висока температура веднага изписва антибиотик. Бронхитпневмония лекува с два антибиотика едновременно: Klacid и Augmentin и още една камара лекарства (по възможност най скъпите).  Това е от мен. Надявам се да имате полза от моето мнение.

# 2
  • Мнения: 9 095
ще посетя вероятно и двете, за да преценя коя е по- добра иначе няма проблем и да си плащам за прегледите и в други форуми пише за д- р Соколова, ама като чета с тия плащания като се тръгне да се ражда какви пари трябва да се дават, не е ли по- добре да отида при специалист, и да се възползвам от правата си, много благодаря за информацията и ще ги посетя ,защото при сегашната ми преглед, ехограф и микро излизат към 60лв, което ако е 2 пъти в годината, аккто е нормално е добре, но на фона, че започваме да бебеправим незнам къде ще му излезе края Peace, а д- р Соколова може ли да наблюдава бременноста и да родя с направление, аз съм малко невежа Embarassed

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Здравейте, бих ви препоръчала д-р Панчева. Внимателна е и към детето и към родителите. Преди месец излекува синът ми (2год.) от трахеобронхит (лека форма) без антибиотик за 4 дни.  Работи в два мед.центъра до Окръжна болница. Единия е Варна Медика, ул.Ген.Цимерман 21, тел.622 622, О899/659873. Работи по здравна каса. Млада е и наистина се интересува от децата.
Много съм доволна и от друг педиатър с много богат опит- д-рСоколова сл.тел 608986 (кабинета и се намира близо до детския кът в Морската градина, но не знам точно адреса). На нея се доверявам напълно. Само че не работи с касата. Прегледа при нея е 10лв. (което е мн.добре), а за вторичен преглед 7лв. 
В никакъв случай не ходете при д-р Аня Пенчева (МЦ Еквита). При зачервено гърло и висока температура веднага изписва антибиотик. Бронхитпневмония лекува с два антибиотика едновременно: Klacid и Augmentin и още една камара лекарства (по възможност най скъпите).  Това е от мен. Надявам се да имате полза от моето мнение.

Chiara, Теди  пита за гинеколог, а не за педиатър !!!
 newsm62
И да кажа, че не съм съгласна с нейното мнение за д-р Аня Николова. Ама хич! rotfImbo

Теди аз не мога да ти помогна за добър лекар, защото ходех в МД, с платена ЖК.
Не бих ти препоръчала д-р Тончева, която преди 3-4 год. беше в Градска болница. Ако се интересуваш защо ще пиша.
Успех най-вече в бебеправенето  luvbed, също и в избора на лекар!!!

# 4
  • Мнения: 8 769
Аз съвсем наскоро ходих на преглед при една гинеколожка, която не познавах, и за която нямах отзиви, но ми беше спешно, та нямах изход. Останах много доволна. Много внимателна беше. Говори бавно и напевно, малко странно изглежда, но пък това едва ли влияе върху работата й.
Казва се Илиева и преглежда в МЦ Вега.

# 5
  • Мнения: 9 095
ох, незнам вече, ще ми се хем да е добра, хем да работи с направление, ама тука като гледам и на частно да ходя, пак няма да ми  излезе много по- скъпо една бременност, ако има мами, които са си следили на частно бременността, могат ли да кажат дали е голяма разликата, защото много лекари многого мнения, аз съвсем случайно попаднах на тази при която ходя и аз така бях на зор, и съм си доволна, ама това че незнам като бебеправим след това дали няма да ни излезе много скъпо, благодаря ви за съветите  bouquet

# 6
Аз ходя при д-р Славова в МЦ Кооператор. Работи със ЗК и на частно. Като отношение няма разлика, защото ми се е налагало и по двата начина да ходя при нея, а ако ти е изтекло направлението си плащаш като вторичен преглед. Внимателна е, обяснява, дава адекватни напътствия. Никога не ме е претупвала на преглед, колкото и много хора да има пред вратата.  Хубавото е, че при нея няма да се записва час, отиваш и като ти дойде реда, но пък има доста хора и се чака доста  ooooh!. Аз лично съм доволна от нея. Намерих я от здравния форум тук.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Ами бременността си следих при д-р Румен Шопов, кабинета му е в Градска болница, това по здравна каса. Не изражда, но аз съм много доволна от него. Редовните консултации ги извършва той, не акушерка, много е отзивчив и внимателен, не ми е отказвал никога нищо. Тъй като бях решила, че ще раждам в АГ се насочих и към д-р Георги Георгиев, който не работи със касата, та от четвъртият месец ходих и при него на частни прегледи, той ми направи и секциото, също съм много доволна, според мен е много добър лекар. При него ходих също веднъж на два месеца, като само на финала се виждахме по-често. Та с две ръце препоръчвам и двамата, към когото и да се насочиш обаче ти пожелавам успех с бебе правенето преди всичко  bouquet

# 8
мила,потърси са свое най-голямо спокойствие Д-р Георгиев или Д-р Николов от АГ-то.Нямаш йоея колко внимателни и приятни мъже са.Можеш да намериш Д-р Георгиев на ул.Ивайло 1(до пасара) Всема 10 лв са прегле.Д-р Николов има прием всеки петък след 16 часа в ниското тило на АГ болница. са преглед също всема 10 лв, Са видосон ако желаеш още 10 лв. Са раждането можеш да ги търсиш по всяко време.чувала сам че раждането може да ти струва около 200 лв. Саслужава си. До края на престоя си сте идват да те виждат всеки ден. Ако имаш проблем винаги можеш да ги търсиш. Акушерките много ги обичали и към теб ще са внимателни. Това също има сначение. Всичко сам проучила.Само се двуомя кой от двамата да избера.



------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 21:52 от Аурелия

# 9
аурелия,за Д-р Венета Илиева ли става дума?Тя е лекар на думи.Вече не работи,същото е пенсионерка ине ще ти бъде от полза.Тя е теоретик.Била е асистентка към ВМИ.








---------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 21:53 от Аурелия

# 10
Не ходете при Д-р Ана ПОПОВА от АГ.Тя играе с оня мошенник Д-р Даъидков.Непрекъснато те скубе са пари.Вика те няколко пъти да ти прави саписи на бебето срещу известна сума.Научих че сам си дала парите на вятъра,същото го направиха в болницата,а там е бесплатно.Не получих касова бележка,а на въпроса ми към акушерката(какво дължа)тя ме изгледа нерасбиращо.Разбрах че докторицата си ги сви са себе си.Стана ми гадничко и повече не я потърсих.Мога да дам повече,но това бе са мен падение.





---------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: нд, 03 дек 2006, 21:55 от Аурелия

# 11
  • Мнения: 9 095
Pisal, само да помоля на български, ако е възможно и после да питам за някаква информация за д- р Дюлгерова, много съм доволна от нея, нищо че работи на частно, но незнам като почнем да бебеправим дали да я сменям newsm78, благодаря Peace

# 12
  • Мнения: 17 402
Теди, можеш да ходиш в МД на конслултация, по ЗК с доплащане. Иначе мога ти препоръчам и д-р Желязкова от МЦ- Валем, тя следеше първата ми бременност.

МАлко извън темата, извинявам се:
 Chiara,това за Д-р Николова от Еквита само си го чула или от опит? Никак не съм съгласна, че прибързва с Аб- аз лично понякога съм  я молила да изпише. А за двата антибиотика- това го преценява според състоянието на детето Peace

# 13
  • Мнения: 9 095
Венера, благодаря ти, аз исках просто информация за д- р Дюлгерова, като специалист при водене на бременност, ако имаш някаква информация, защото съм много доволна досега, но ми казаха, че не я пускали до родилното и незнам дали това не са само слухове newsm78, благодаря все пак имам още време докато реша  bouquet

# 14
  • Мнения: 17 402
Уфф, тая жена ми е много антипатична... Нямам наблюдения каква е като специалист, аз като бях студентка я засичах в АГ б-ца, явно тогава още е работела там. А още по- отдаван мисля, че беше в някоя от кварталните поликлиники. Сега е в Надежда, не знам... аз не бих и се доверила( не само за бременност). Ама ти щом си доволна, може да си продължиш при нея Wink

Общи условия

Активация на акаунт