за календарите и картичките от детската ясла

  • 3 603
  • 60
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Става въпрос за календарчета и картичките,който правят в детската ясла със нимката на детето по случай празници. Аз вчера като видях колко хубави са мострите  пак не се въздържах и поръчах за над 20лв - два големи календара - по 5лв единия; 5картички с надпис Весела Коледа и ЧНГ - по 3лв картичката и 4 джобни календарчета. Уж за бабите по едно, уж за мен и тати по календарче  със снимката на малката...Вие  охарчвате ли се по такива мероприятия:)

# 1
  • София
  • Мнения: 551
Да,много са красиви.Поръчвам и за бабите и те много се радват.

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Аз поръчвам по един голям за нас и правя сама други, по-малки за бабите.
Тази година решихме да поръчаме по един за всеки от синовете, защото са в различни градини. За бабите пак аз ще правя и разпечатвам общ Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 4 867
един календар за нас и по един за всеки комплект баба+дядо.
преди два месеца направихме на момичетата обща снимка  - ламинирана, с размер на календарче. всички получиха по 1 бр. да си го носят в джоба Laughing

# 4
  • Мнения: 179
Да.Миналата година за нас  с таткото,за едната баба и дядо,за другата баба,за единия прадядо,за другия прадядо....../моето дете е богато на баби и дядовци,да са живи и здрави/.Вярно дават се пари,но пък радостта в очите на любимите хора......и календарите са много красиви , мисля че си заслужава.

# 5
  • Мнения: 2 125
До сега не съм правила, защото баща му ги правеше в нас, но сега няма да има време и смятам да се възползвам (подарък за бабите...както всички Wink)

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Всяка година правим от малките джобни календарчета. Сега за първи път поръчваме в яслата. Дано да са хубави Simple Smile

# 7
  • Мнения: 14 133
И аз поръчах календари със снимка на детенце- за радост на баби и дядовци.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
харесва ми идеятаи бих поръчала стига да ни предложат такава опция в яслата:)

# 9
  • Мнения: 78
И аз поръчвам всяка година, много са хубави, а и малката много се радва.Поръчваме си по 3 големи - за нас и за бабите ,и по няколко малки- за мен , за тати и за някоя друга моя приятелка

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз поръчах 2 стенни календара - един за нас  и един за майка ми и 8 джобни календарчета, че всички ще искат  ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 334
Дес сутринта ми казаха в яслата,че ще имаме удоволствието да си поръчаме такива календари.Мисля да поръчам за баби+дядовци и за нас голям и джобни.

# 12
  • Мнения: 1 063
Задължително, дори тази година ще правя във фото на двете деца,но в детската пак поръчах.

# 13
  • София
  • Мнения: 13 206
Ние първата година в яслата напоръчахме на баби, дядовци и н'ам кой си още.. календари, календарчета, картички... Втората ги редуцирахме до малки календарчета от левче за нас и баби и дядо... и един календар за нас... Обща стойност 10 лв. И без това не ми харесва как я снимат.... това дете фотогенично ако го видите няма да повярвате, че е то! Но нека си има снимка от градината. Аз имам с мече и смъкнат чорапогащник... Mr. Green Помните ли ги едновремешните черно-бели снимки от градините. Сега са ми смешни и ме умиляват!

# 14
  • Мнения: 1 232
В яслата правеха ,но в градината не.Миналата година направихме във фото.по скучна работа не съм и виждала,най-обикновен работен календар и отгоре лепната снимка на детето.това мисля да си го направя и аз ще направим снимка пред елхата и ще извадим снимки,които ми харесат

Общи условия

Активация на акаунт