ПО-НИСКИ ЛИХВИ НА ЖИЛИЩНИ КРЕДИТИ ПРЕЗ 2007

  • 2 170
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Сега разбрах.че се очаква през 2007г. лихвения процент на жилищните кредити да е по-нисък..Някой знае ли нещо по въпроса?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз така чух, но не знам дали е вярно newsm78 Надявам се да стане , за да ни намaлее вноската  Praynig

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 13:35 от Nassy Z

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 574
моля споделете информация Praynig
това живо ме интересува Hug

# 3
  • Мнения: 3 453
И мен...но не знам подробности затова пуснах темата.Мамите работещи в банки да помагат Praynig

# 4
  • Мнения: 750
Хайде, който знае подробности- да казва!

# 5
  • Мнения: 87
Ето едно компетентно мнение: http://www.bgfactor.org/index_.php?ct=1&id=9055

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 574
От статията която прочетох в резюме
1. намаляване на ОЛП не е много вероятно имайки предвид  инфлацията в ЕС и източването на капитали към Азия
2. Може да има реално намаляване при разходите за теглене на кредит - разни такси и т.н. заради засилена конкуренция
3. ама с 2 думи да не чакаме чудеса Thinking

# 7
  • Мнения: 3 453
Много.много ви благодаря HugВсе пак има някаква надежда...нали всички мечтаем за по-добър начин на живот Thinking

# 8
  • Мнения: 701
Силно се надявам,макар че не ми се вярва много!Догодина най-късно ще ни се налага да теглим такъв кредит....!
Най-вероятно ще се намали реалната вноска /ГПР/ от падането на годишните такси за обслужване и еднократните проценти за усвояване! newsm78
Иначе и сега има банки , които предлагат добри годишни лихви!

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Е, може и да паднат с 1% лихвите, но при идеята, че всичко друго ще поскъпне спрамо доходите ни........кво ни грее...... newsm78

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Значи пак нищо хубаво с тези лихвени % Thinking

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Значи пак нищо хубаво с тези лихвени % Thinking
То е ясно, имаш ли кредити.....
Ние със съпруга ми имаме 3 с лихви 7%, 12% и 16% - какво хубаво да очаквам....... ooooh!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Значи пак нищо хубаво с тези лихвени % Thinking
То е ясно, имаш ли кредити.....
Ние със съпруга ми имаме 3 с лихви 7%, 12% и 16% - какво хубаво да очаквам....... ooooh!
леле, тилиева, трябва да взема пример от теб. Аз за 1 кредит още не мога да се реша, а вие вече 3 имате Shocked

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Yanina, действай!
Откакто сме се оженили все сме си на кредит - първо беше жилищния, после добавихме и за обзавеждане, след това и за колата..... и така! Добре, че ги има тия кредити, че без тях по-лошо.... Е, сега е сдух от бачкане за връщенто, ама.... вярвай ми- заслужава си!  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Yanina, действай!
Откакто сме се оженили все сме си на кредит - първо беше жилищния, после добавихме и за обзавеждане, след това и за колата..... и така! Добре, че ги има тия кредити, че без тях по-лошо.... Е, сега е сдух от бачкане за връщенто, ама.... вярвай ми- заслужава си!  Peace
Благодаря ти за подкрепата! Ние мислим до края на годината да теглим ипотечен за апартамент. Да сме живи и здрави за да ги плащаме после тези заеми Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт