Танци, манци, таратанци...

  • 1 261
  • 11
  •   1
Отговори
Помогнете ми. Много искам да се науча да играя народни танци. В квартала, в който живея в момента има но там си връзвам краката на зъл възел Sick Трябва ми място, където хората могат да се разтоварят и научат, а не такова където допълнително се натоварват. Живея в Гео Милев, ако има в близост ще се радвам да го открия с ваша помощ.

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 13:40 от oolia

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Преди известно време сестра ми се беше записала на народни танци в алианса на пл. "Славейков", друго място не знам

# 2
Благодаря ти за информацията.   Hug и се надявам, че ще мога да го намеря. Ходих един път на Х-л Плиска но не се получи прекалено са напред с материала и изобщо не мога да се включа.

# 3
  • Мнения: 147
Може да ти прозвучи несериозно, но все пак. Събери една компания приятели, отидете в някоя механа и се хващайте на хорцата, аз така научих 6 хора и сиртаки.  Party  Е, разбира се това е вариант за непрофесионално учене на народни танци. Успех!   bouquet  Hug

# 4
Тайфата лесна работа, кръчмата и всички останали работи са налице. Но само аз искам да ги науча. На всички останали им идва отвътре да подхвърлят крака насам натам - но такт никакъв. Харесвам приятелите си много, но те са прекалено заети с други неща и аз не ги упрекавм. Този път ще се справям без тях.  Sick Но ако някой ме види ще падне голям смях Mr. Green

# 5
  • Мнения: 155
Че защо смях? Толкова е хубаво, аз съм танцувала 5 години народни танци и още ме влече натам  Hug. А и много е смешно, когато човек и едно право хоро не може да изиграе  Embarassed

# 6
Откривам нови хоризонти, не е толкова лошо. Започна да ми харасва. Не се отказвам лесно все пак 2 път ми е.

# 7
  • Мнения: 6 167
Аз съм ходила на народни танци в програмата на д-р Емилова.
Е няма по-хубаво нещо от това просто!
после усъвършенствах ( като лаик, разбира се) още няколко хора по семинари и обучения на които съм била. Сега съм на ниво да блестя по сватби.
Голяма веселба, много интересно, много полезно.
Блазе ти, с 2 думи!

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
От няколко дена я гледам тази тема и "таратанци" ми бърка в очите.
Навремето баба ми каза, че това значи "та*аци".

Може и да не е така, но не можех повече да го тая в себе си:))))

# 9
Аз съм ходила на народни танци в програмата на д-р Емилова.
Е няма по-хубаво нещо от това просто!
после усъвършенствах ( като лаик, разбира се) още няколко хора по семинари и обучения на които съм била. Сега съм на ниво да блестя по сватби.
Голяма веселба, много интересно, много полезно.
Блазе ти, с 2 думи!

Помогна ли ти това за излишните килограми и как. Спазваш ли още диетата. Ако не е много трудна за спазване и нямаш нищо против ми я кажи.

# 10
  • Мнения: 6 167
д-р Емилова не е диета, а гладуване.
плодове, чай и мед цял ден в продължение на около 20 дни.
след това има 10 дни захранване.
през цялото време на програмата има оргнизирани разни гимнастики, танци, разходки и др. физическа активност.
аз отслабнах много в програмата й, след това още 6-7 кг.
две години по-късно бях ( съм) с около 15на кг по-пълна от
момента, когато постъпих в санаториума.
успеха е нещо относително , в тази връзка.
А и от тогава почти не ям плодове.

Има тема в Красива мама за " СЪмишленици за гладуване" - можеш да
пишеш там на момичетата, ще те ориентират по-добре.
Аз за съжаление в домашни/работни условия нямам тази воля

Виж, ако ме изпратят пак при д-р Емилова пак ще отслабна.
( 50 лв. ми е струвал всеки килограм свален там)

 Peace

# 11
д-р Емилова не е диета, а гладуване.
плодове, чай и мед цял ден в продължение на около 20 дни.
след това има 10 дни захранване.
през цялото време на програмата има организирани разни гимнастики, танци, разходки и др. физическа активност.
аз отслабнах много в програмата й, след това още 6-7 кг.
две години по-късно бях ( съм) с около 15на кг по-пълна от
момента, когато постъпих в санаториума.
успеха е нещо относително , в тази връзка.
А и от тогава почти не ям плодове.
Има тема в Красива мама за " СЪмишленици за гладуване" - можеш да
пишеш там на момичетата, ще те ориентират по-добре.
Аз за съжаление в домашни/работни условия нямам тази воля

Виж, ако ме изпратят пак при д-р Емилова пак ще отслабна.
( 50 лв. ми е струвал всеки килограм свален там)

 Peace

Не знам кое е полезно и кое е вредно. Но аз не мога да гладувам. Смятам, че в всяко нещо има полезни и вредни неща. Полезните за мен са спорт и правилно хранене. Не знаех, че д-р Емилова се занимава с гладолечение.  Но ти благодаря ти за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт