Ултразвукова пералня

  • 3 900
  • 10
  •   1
Отговори
Става въпрос ето за това http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=3&page=WGOLD
Въпросът ми е дали някой от вас е ползвал такъв уред и ако да, какви са му впечатленията. Питам защото преди време баба ми си купи такава и аз естествено и се присмях, но скоро ми я даде и колкото и да ми е неприятно да си призная направо съм очарована от ефекта. Нейната е малко по-стар от модел от тази, но е супер. Вече не минава ден без да накисна нещо с нея преди да го сложа в нормалната пералня.
   Въпросът който ме притеснява, обаче, е дали не е възможно да е вредна по някакъв начин?  Вие какво мислите?   newsm78

# 1
  • Мнения: 6 164
В какъв смисъл вредна? Кое по-точно те притеснява, че може да е вредно и за кое - за прането или за теб?? Аз не прочетох за нещо, което да ме наведе на мисълта, че може да вреди. Гледам използва ток, вода и ултразвук. Кое те тревожи?

# 2
  • Мнения: 1 448
Цялото си студентство изкарах с такава  Peace Никак дори не е вредна, вибрациите дори помагали срещу ревматизъм /продавачката ме беше светнала/  Crazy

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Момичета, кажете как действа, мога ли да изпера с нея примерно белите чорапи на детето, които трудно се наричат бели след цял ден с маратонките?
Трябва ли да се търка и изплаква?

# 4
  • Мнения: 1 448
Слагат се дрехите в леген с вода и прах и устройството се поставя най-отдолу, ултразвукът разбива мръсотията  Peace Е, има търкане естествено, няма как  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 480
По принцип даже не е необходимо да се слага прах- тя пере на съвсем друг принцип (макар че аз слагах, за всеки случай Grinning). Забелязала съм, че някои материи се изпират особено добре- обикновената пералня сякаш не може да направи толкова бели хавлиените кърпи. За търкане- съвсем малко, по-скоро намачкване. Плакнене- задължително. Сега ползвам за по-замърсени дрехи, преди да ги пусна в обикновената пералня.
Относно вредата: едва ли е по-вредно от това да ползваш компютър, телевизор, микровълнова  Peace

# 6
  • Мнения: 382
за маратонки,плетени обувки и изобщо за обувки е супер.За дънки също.Само спазвайте указанията за количество сухо пране и необходимите литри вода,като се претовари,прането вече не става.

# 7
  • Мнения: 19 362
Става въпрос ето за това http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=3&page=WGOLD
Въпросът ми е дали някой от вас е ползвал такъв уред и ако да, какви са му впечатленията. Питам защото преди време баба ми си купи такава и аз естествено и се присмях, но скоро ми я даде и колкото и да ми е неприятно да си призная направо съм очарована от ефекта. Нейната е малко по-стар от модел от тази, но е супер. Вече не минава ден без да накисна нещо с нея преди да го сложа в нормалната пералня.
   Въпросът който ме притеснява, обаче, е дали не е възможно да е вредна по някакъв начин?  Вие какво мислите?   newsm78
И аз имам такава и съм доволна. В нея пера например сутиени или пък дамските чорапогащници. Но си спомням че като си я купих имаше някъде в упътването че действа 5 години. Защо само толкова - не знам. Някой да знае нещо по въпроса?

# 8
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Това според мен е гъделичкатор, който не пере Peace
Не е нужно някой да споделя моето  мение!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Това според мен е гъделичкатор, който не пере Peace
Не е нужно някой да споделя моето  мение!
Искаш, не искаш споделям мнението ти, но все пак за пръв път чувам за подобна машинарийка.

# 10
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Това според мен е гъделичкатор, който не пере Peace
Не е нужно някой да споделя моето  мение!
Искаш, не искаш споделям мнението ти, но все пак за пръв път чувам за подобна машинарийка.
Аз съм виждала и тествала  Peace
Бяха много нашумели преди време.

Общи условия

Активация на акаунт