Помощ!Имам бръчки около устата а съм на 23г

  • 13 245
  • 30
  •   1
Отговори
Моля ви дайте съвет какво да правя.Линиите около устата ми изглеждат доста вдлъбнати и това много ме притеснява,все пак съм на 23.Дайте някакви идеи

# 1
  • Мнения: 463
ако това ще те успокои, аз съм на 25 и също имам. и около очите също. много се хиля по цял ден и сигурно за това.
ама не го приемам вътрешно - в тях ми е чарът:)

# 2
  • Мнения: 463
забравих да допълня - сериозно по тематa, чувала съм, че козметиката на Шисейдо е много добра в това отношение, тя е за предотвратяване на бръчки по младежка кожа, ама не знам в България къде има.
аз ползвам един крем на Арома с Q10 и фон дьо тен на Буржоа с колаген.

# 3
  • Мнения: 240
И аз съм на 23,взех си Мyokine на VICHY, води се антибръчков за млада кожа и мисля че не си внушавам - има ефект.

# 4
  • Мнения: 177
Не знам, но на мен 23 ми се струва прекалено рано за да zапо4ва6 с кремове против бръ4ки. кожата Ще свикне много от рано и после, когато наистина има6 нужда от тях, няма да действат.поне така ми е обяснено от магистър_фармацевт.

# 5
  • Мнения: 5 622
Според мен е до някъде и от мимиката на човек. Аз също като се усмихна и имам бръчки предимно около очите. Нямам 30 още  Wink

Обаче взех мерки и си накупих кремове на Ланком, уж най-добрите.....да видим какво ще стане (чудо едва ли)  Wink

# 6
  • Мнения: 9 095
Не знам, но на мен 23 ми се струва прекалено рано за да zапо4ва6 с кремове против бръ4ки. кожата Ще свикне много от рано и после, когато наистина има6 нужда от тях, няма да действат.поне така ми е обяснено от магистър_фармацевт.
ама ние няма да сме цял живот на 23, така че колкото по- рано почнем да се грижим за тези неща толкова по- малко ще ни притесняват Peace

# 7
  • Мнения: 295
някъде четох, че ако искаш годините изобщо да не си личат под формата на бръчки трябва да си правиш маска от сок от лук много редовно. аз вече правих 2 пъти, ще видим какво ще стане нататък. не помня къде точно го четох, но ако го намеря ще пусна линк.

успех!

# 8
  • Мнения: 14 485
мен ако питаш си въобразяваш. не го казвам да те обидя но и аз като бях на 23 бях се оплакала на една козметичка от тия бръчки и тя ми каза че са си съвсем нормални. аз съм все ухилена и макар че гоня 30-те не са станали по-дълбоки. спокойно, не мисля че е редно да се мажеш с противобръчкови препарати и кремове. прави си по често маски на лицето - това наистина е много важно, кожата се нуждае от повечко внимание, не само от един крем сутрин. и няма значение какви маски /скъпи или евтини/ важното е редовно.

# 9
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil
бръчки на смеха?
рано е на 23 за кремове против тях  Peace

# 10
  • Мнения: 31
И аз все още нямам 25 , но без да преувеличавам вече имам бръчки. И то не само около очите и устата, а и на челото.Не ми се иска да започвам с кремове против бръчки още, но явно ще се наложи.Четох доста оттук-оттам и още повече се обърках.Смятам като вариант да спра с гримовете за малко/ползвам фон фъо тен на лореал и спирала/, и понеже съм много светла ще си боядисам миглите в черно. По този повод някой чувал ли е как става това в домашни условия? Дали може да използвам кана и да извърша процедурата по боядисването с четка от спирала? Може да ви звучи смешно, но положението с кожата на лицето ми е трагично, а нямам ли спирала.......придобивам поглед на убиец. Толкова е безизразен.Пропуснах да кажа, че си купих и микродермабразието на орифлейм. не знам какво да очаквам. До момента дали заради липса на постоянство, или заради некачествени продукти, никога не съм успявала да постигна желания ефект за каквото и да е било.

# 11
  • Мнения: 9 095
от микродермабразиото няма да се оплачеш, а само да ви кажа, че пушачките получават по- бързо мимически бръчици около очите, защото като издишват дима присвиват неоволно очите, обърнете си внимание и ще видите, че е така, не че аз не пуша, ама съм на 20 и ще ги отказвам скоро Peace

# 12
  • Мнения: 15 619
Опитай сутрин и вечер да си обтриваш лицето и шията с бучка лед. Не че ще си съвсем без бръчки, но ефект ще има.  bouquet

# 13
  • Мнения: 9 095
Опитай сутрин и вечер да си обтриваш лицето и шията с бучка лед. Не че ще си съвсем без бръчки, но ефект ще има.  bouquet
нямаше ли такова и за торбичка чай от лайка, ил ито май беше за уморени очи? newsm78

# 14
  • Мнения: 15 619
Аз си варя лайка /когато се сетя/, слагам сода в чайчето и си мия лицето /обикновено се случва вечер/. И това върши страхотна работа. Кожата ми става разкошна.

Общи условия

Активация на акаунт