Он-лайн книжарница

  • 692
  • 9
  •   1
Отговори
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
Някой поръчвал ли си е книги от тук:  http://www.books.bg/?
Аз си поръчах миналия месец и още ги няма. Направих превод с платежно нареждане още същия ден. Минали са 20 дни от тогава. Има няколко телефона за връзка и никой не ми отговаря.
Някой има ли представа колко дни се чака? 

# 1
  • Мнения: 1 258
Често си поръчвам.Книгите идват на следващия ден горе-долу в указаното от мен време и ги плащам при доставката.

Не съм имала проблеми.

# 2
  • Мнения: 1 655
Тъкмо вчера ми доставиха една поръчана от мен книга в този сайт. Тъй като бях забърсала майла за потвърждение наред с редовния спам, който получавам, цял ден се опитвах да се свържа на оставения в сайта телефон и цял ден той беше изключен. Писах им от 'Връзки с нас' и ми отговориха на майл, че поръчката ми е предадена на куриер и си я получих. Опитайте да им пишете по този начин, дано се получи нещо.

# 3
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
Някакъв техен телефон имате ли?
Аз платих книгите предварително и вече 20 дни чакам.

# 4
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
Тъкмо вчера ми доставиха една поръчана от мен книга в този сайт. Аз понеже забърсах майла за потвърждение наред с редовния спам, който получавам, цял ден се опитвах да се свържа на оставения в сайта телефон и цял ден той беше изключен. Писах им от 'Връзки с нас' и ми отговориха на майл, че поръчката ми е предадена на куриер и си я получих. Опитайте да им пишете по този начин, дано се получи нещо.
Писах, но няма отговор. Вие преди колко време си поръчахте книгата? Какъв начин на разплащане избрахте?

# 5
  • Мнения: 2 100
Поръчала съм 2 пъти. И двата пъти ми пристигат на другия ден и плащам при доставката. Не съм в София и не съм имала проблеми. Не сме говорили по телефон.

# 6
  • Мнения: 1 655
Поръчах я предния ден. Нямам други телефони освен този предоставен на сайта. Пратили са ми на майл-а телефоните на куриерската фирма, евентуално ако от тях можете да вземете актуален телефон ... Ще пиша на лични телефоните.

# 7
  • Мнения: 3 405
Поръчвала съм, но плащам при доставката, не предварително. Дано ги откриеш!

# 8
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
До преди да открия www.slon.bg, поръчвах само от там.
Много пъти - не един, или два. Винаги са идвали в точно указаното време. Плащала съм при доставката.

# 9
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 415
Сега изпробвах нещо много любопитно.
Поръчах си нова книга. Този път предпочетох да платя при доставката. Изпратиха ми пак клиентски номер за поръчката. С този номер се проверява до къде е доставката. До сега винаги при проверка ми пишеше, че книгите са в процес на доставка.
За голяма моя изненада установих, че клиентския номер дето ми го изпратиха е пак същия.  Не знам какво става.

Общи условия

Активация на акаунт