Днес много ме мързи, а къщата е ...лудница!

  • 2 497
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 006
 EmbarassedИмате ли и вие такива дни?
Как да го боря този мързел Embarassed Thinking то даже и мързел не е,....по-скоро тялото ми и душата ми даже, изпитват нужда да блуждаят и нищо конкретно да не правят.....не искам да мисля, да готвя, не искам и вода да пия даже.... Tired

Знам, че ще ми мине след малко, ама ми стана любопитно, случва ли се и на другите хора и как те се справят с това състояние.............
Вие   сте:

# 1
  • Мнения: 750
Разбира се 4е ми се е слу4вало GrinningНали знаеш шопската поговорка-,,Как сакам да съм змия,хем да си копаме,хем да си лежиме,, Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 4 053
aз съм от 3 дни така,
нито готвя,нито чистя,нито нищо..... Crazy
и май няма да ме пусне скоро Mr. Green

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мен принципно напоследък ужасно ме мързи, а не е чистено и подреждано... да не казвам от кога  Blush че мен самата срам ме хваща.  Не съм  маниачка на тема чистота и не ми пречи да е разхвърляно. Като ми дойде музата, ще запретна ръкави. Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 179
 Имала съм такива дни.И сега ме мързи ,а съм на работа....... ooooh!

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Олеле, такива дни имам мноооого, ама ме мързи, та чак ме боли. От друга страна мразя да ми е разхвърляно и гледам да е горе-долу пооправено, не че съм някакава чистофайница де......

# 6
  • София
  • Мнения: 1 621
Имам такива дни, разбира се, в които нищо не ми се прави. Никак не го боря мързела, отдавам му се и ми минава. Laughing

# 7
  • Мнения: 701
Боже,ако ме болеше толкова,колкото ме мързи досега да съм умряла! Laughing
Добре че ме хваща рядко-ама хване ли.......

# 8
  • Мнения: 1 448
Къщата - на последно място  Whistling Като ми дойде музата тогава  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 306
ох,мила колко познато чувство Wearyтака съм отегчена понякога smile3516но гледам да си почистя след вечеря,когато таткото е в къщи,за да ми бъде по-лесно през деня и да имам повече свободно време,а не когато беба заспи да започна да шетам.през деня само готвя и то не винаги.понякога минаваме на нещо сухо.

# 10
  • Мнения: 647
Колко съзидателно звучи , да разбереш , че не си единствения който го мързи newsm17
В тази връзка се сещам за майка ми която обича да казва:
"Сега докато стоиш защо не свършиш едикакво си" smile3511 smile3515 smile3511 smile3515 smile3511 smile3515

# 11
  • Мнения: 3 360
Позната картинка! EmbarassedЯ изчакай да ти помине -пък тогаз се захващай.. ooooh!И не се коси много-има по -важни неща от това Naughty

# 12
  • Мнения: 2 196
Много познато.
Точно така ми е на мен в момента.Нищо не ми се прави. Rolling Eyes
Минава ми от самосебеси.Изведнъж ми идва вдъхновението и като почне едно чистене,подреждане,готвене,нямам спиране. Peace

# 13
  • Мнения: 3 611
При мен всеки ден е  така...  Crazy
... но не ме бърка. Правя каквото и да било, когато имам желание... щото то иначе съвсем омраzно и досадно ще ми се стори  Crazy

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Днес ми е такъв ден Embarassed!Моя приятелка казва"Къща не прегръща"

Общи условия

Активация на акаунт