Гинекологичен преглед за разкритие

  • 2 031
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 978
Мили майки, моля Ви да споделите как се извършва гинекологичния преглед за разкритие и дали е много неприятен. Знам, че неотдавна имаше такава подобна тема, но търсачката нещо не работи, така че ще бъда признателна за споделения опит.
Предварително Ви благодаря

# 1
  • Мнения: 346
Ами, самият преглед за разкритие е като обикновения преглед. Е, като че ли по-неприятен и болезнен, особено като контракциите станат по-силни. Поне това си спомням аз. Спомням си, че първият такъв преглед беше в предродилната стая и май не го усетих като нещо твърде неприятно, вече следващите бяха по-гадни.

# 2
  • Мнения: 6 461
Ами, самият преглед за разкритие е като обикновения преглед. Е, като че ли по-неприятен и болезнен, особено като контракциите станат по-силни. Поне това си спомням аз. Спомням си, че първият такъв преглед беше в предродилната стая и май не го усетих като нещо твърде неприятно, вече следващите бяха по-гадни.
Peace

# 3
  • Мнения: 1 448
Е, неприятен е, но поне става бързо, докато стиснеш зъби и минава  Hug Резултата определено си заслужава  Wink Леко раждане   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 478
Аз лично нямам лоши спомени от тези прегледи. Най-първият мисля не ми се понрави другите даже не ги и помня.

# 5
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Като обикновен гинекологичен преглед! Flutter

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Беше ми болезнен и неприятен, след него ми падна и тапата.

# 7
  • Мнения: 1 341
Ужасно болезнен беше този преглед при мен. Контракциите ги предпочитах. Ама успокояващото е, че не трае много време

# 8
  • Мнения: 2 956
Беше ми болезнен и неприятен, след него ми падна и тапата.
Peace

# 9
  • Мнения: 1 233
И при мен беше така - болезнен, неприятен и падна тапата.

# 10
  • Мнения: 678
Абе не е чак толкова гаден,но определено не е приятен.Най важното е че бързо свършва и осъзнаваш че края на бременността е близо
Няма страшно

# 11
  • Мнения: 2 677
Първите няколко пъти ми беше адски болезнено и неприятно, след това вече не ми правеше впечатление.  Rolling Eyes  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 500
Прегледът се извършва с пръсти.Аз лично не усетих болка първия път, когато отидох и ме погледнаха, по-късно се върнах, обаче вече ме болеше от контракциите и честно казано не ме заболя от прегледа.Не мисля, че им какво да те притеснява.Той минава за секунди, е теб те тресе любопитство имаш ли разкритие.

# 13
  • Мнения: 174
Аз днес бях за 2 път на такъв преглед,наистина не е приятен но чак пък болезнен......резултатът 1,5см ракритие и така съм от 1 седмица вече......бебчо е слезнал ама знам ли кога ще иска да излезе..... newsm78

# 14
  • Мнения: 6 164
Като обикновен гинекологичен преглед! Flutter

Какво му е обикновеното#Crazy Такава болка не изпитвах дори докато раждах! Отврат!!! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт