Някой може ли да ми каже...

  • 685
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Кажете ми мами-след раждане със секцио,вярно ли 4е корем4ето ми по трудно ще се прибере newsm78?Предстои ми такова и нека мамите които са минали по този път да споделят за колко време се възтановиха!Имам едно раждане(но нормално) преди 7 год-само след 1 месец бях във форма с корем4е плоско като дъска! LaughingНо сега,4естно...малко ме е страх!Споделете моля... PraynigБлагодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 1 986
 Не съм раждала още,още по-малко със секцио Wink,но доколкото съм чела,при всеки е иднивидуално-зависи все пак колко кг. си качила-едно е 10,друго е 30-времето за възстановяване е повече Peace
  Така или иначе,потърси повече информация в подфорума "бъдещи и настоящи майки"-има доста теми по този въпрос Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
Кажете ми мами-след раждане със секцио,вярно ли 4е корем4ето ми по трудно ще се прибере newsm78?

Не е вярно.

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Лейди ти е отговорила  Simple Smile
Но всичко е много индивидуално.
Аз раждах със секцио, нямах проблеми с прибирането на корема.

# 4
  • Мнения: 2 956
...,при всеки е иднивидуално-зависи все пак колко кг. си качила-едно е 10,друго е 30-времето за възстановяване е повече Peace
  Така или иначе,потърси повече информация в подфорума "бъдещи и настоящи майки"-има доста теми по този въпрос Peace

Софи ти го е казала съвсем точно...зависи и от структурата ти...аз например качих 40 кг по време на бременността, преди 1 месец пак ми оперираха корема , но сега за 1 месец се е прибрал повече отколкото за 1 година след раждането - от кг най-вероятно ... Hug

# 5
  • Мнения: 167
Не е съвсем до структура.Аз имам 2 раждания и 2-те секцио.След първото си ходех като бремена около 3-4 месеца, а бях качила само 10кг.След 2-рото на изписването вече изглеждах мн добре и до 1 седмица почти не личеше че съм раждала.И аз незнам на какво се дължи,но е факт че всяка бременост и всяко раждане са различни.

# 6
  • Мнения: 191
Зависи до каква степен се е отпуснала кожата ти.Ти може и 5 кила да си качила,но ако си се отпуснала трудно ще го прибереш.Аз го имах 5-6 месеца след секциото,ама после се взех в ръце и с много пот и усилие,сега корем нямам никакъв,а едно добре оформено коремче!

# 7
  • Мнения: 119
здравей!:)родих със секцио преди 8месеца,бях качила 21кг върху moite43!6 месеца след големия ден корема и килограмите ми се бяха възтановили,а в настоящия момент сам по-слаба от преди бремеността.относно корема,няма го,но остана малко отпусната коjа,но това е в следствие размера,които беше придобил!:)но мисля да работя по въпроса!не се тревожи до като се усетиш ще се възтановиш!:)успех!

# 8
  • Мнения: 9 095
записвам се в темата, че ми стана интересно Peace

Общи условия

Активация на акаунт