Комплект за маникюр и педикюр

  • 852
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета Simple SmileИмате ли представа къде в Пловдив има комплект за маникюр и педикюр и на каква цена е?(да е със зарядно,а не с батерии)Проверих в Tcm-а на центъра,но имаше само един грамаден със сушилня за нокти и други измишльотини,а аз не искам с такива Sad
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 095
вие в Пловдив нямате ли Стар Нейлз, там има всичко май Rolling Eyes, а някой да знае добра маникюристка във Варна Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 912
Аз си купих от Технополис във Вн преди година точно такъв със зарядно като за телефон за около 50 лв, но да си кажа честно го използвах два пъти. Много по-бързо става със стъклена пила и ножче за кожички, а полиране на ноктите не си правя, т.к. винаги съм с лак и ми се струва, че няма смисъл. Моят съвет е да си помислиш добре преди да го купиш, може да се окаже, че има по-добра инвестиция за тези пари Simple Smile

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А за неползващите такова и за непросветените Embarassed, някой да покаже за какво иде реч?

# 4
  • Мнения: 9 095
аз все съм си мислела, че си има хора за всичко, та затова даже и не съм се интересувала от тези комплекти, защото си ходех на процедури, лошото е, че съм разочарована от няколко маникюростки вече във Варна и се чудя какво да правя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт