Колко струва секциото?

  • 672
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
Може ли някой раждал скоро да ми каже какви са цените за секцио в по-големите АГ болници в София? Здравните осигуровки имат ли някакво значение, при условие че нямам показания за секцио? Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 7 723
Ако нямаш направление от специалист- здравната каса не поема нищо.
Ако искаш по желание при избран доктор, във всяка болница има официален ценоразпис.

# 2
  • Мнения: 2 821
Ако нямаш направление от специалист- здравната каса не поема нищо.
Ако искаш по желание при избран доктор, във всяка болница има официален ценоразпис.
само ако е частна клиника...иначе повярвай ми НЯМА официален ценоразпис, а всичко е "под масата"

Раждането, независимо от начина на родоразрешение официално е безплатно за осигурени май и за неосигурени вече
Следящият те АГ специалист издава обменна карта, с която приемат в болницата..а може и без такава да те приемат предполагам.

# 3
  • Мнения: 201
100 лв. за избор на лекар + 500 лв. за самия лекар (тази сума не е официална, той си я определи) + 100 лв. за анестезиолог + 80 лв. за конци (по избор). Получих фактура от болницата за първите 100 лв. Здравните ми осигуровки нямаха значение.

# 4
  • Мнения: 9 050
Ако нямаш направление от специалист- здравната каса не поема нищо.
Ако искаш по желание при избран доктор, във всяка болница има официален ценоразпис.
само ако е частна клиника...иначе повярвай ми НЯМА официален ценоразпис, а всичко е "под масата"



Не мога да се съглася. В Св.София има официален ценоразпис и нищо не се налага дасе доплаща "под масата". 500 лева е раждането ( без значение нормално или секцио ). Отделно се плаща за изследванията, ако бременността не е проследена там. Изследванията са 40 лева. За анестезиолог се плащат 15 лева. И това е всичко. Ценоразписа е закачен на видно място на входа на клиниката.

# 5
  • Мнения: 7 723
 



 .
 .... и В "майчин" дом", поне до скоро ценоразписа беше закачен срещу входа и можеше да го види всеки с просто око Shocked
Ако нямаш направление от специалист- здравната каса не поема нищо.
Ако искаш по желание при избран доктор, във всяка болница има официален ценоразпис.


Раждането, независимо от начина на родоразрешение официално е безплатно за осигурени май и за неосигурени вече
Следящият те АГ специалист издава обменна карта, с която приемат в болницата..а може и без такава да те приемат предполагам.

А  ако нямаш показания за секцио, но въпреки това искаш по твое желание така да родиш- се плаща. Цената я пише в ценоразписа

Общи условия

Активация на акаунт