Пламен-имен ден

  • 3 658
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
мами,синът ми се казва Пламен а не знам кога има имен ден.Някои може ли да ми каже.Благодаря предварително #Crazy newsm78








---------------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 10:03 от Аурелия

# 1
# 2
  • Мнения: 1 202
На моята приятелка дъщеря и се казва Пламена и празнува именния си ден на Цветница. Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 790
Аз пък знам, че празнуват на Архангеловден. Нали мина скоро и изброяваха празнуващите по ТВ-то.

# 4
  • Мнения: 103
Пламен има имен ден на 8 ноември на Архангелов ден.Знаяго защото аз се казвам Михаела  а брат ми Пламен-ние сме близнаци.Когато сме се родили майками е израла тези имена защото празнуват на един и същи имен ден. PeaceИ до ден днешен си празнуваме заедно както рожденият ден така и именния ден :peace  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 567
И аз знам, че е на Цветница заради цветето пламъче  Thinking
Колкото повече поводи за празнуване-толкова по-добре  Laughing

# 6
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
И аз доста време се чудя кога имам имен ден и попитах поп-каза ми на Игнажден,20 декември ако не се лъжа

# 7
  • Мнения: 35
 Party много сте прави всички, аз отдавна питах кога ми е именния ден, защото дълго време майка ми ме караше да го празнувам на цветница, а аз някак си не го усещах
та, питах един поп и доста почетох и ноември и декември и феврураските дати са верни.
аз лично си харесах игнажден, защото тогва празнуват и огнян и искра и всички пламъци. така че, както ви идва е най-добре Peace

# 8
  • Мнения: 592
Аз пък знам, че празнуват на Архангеловден. Нали мина скоро и изброяваха празнуващите по ТВ-то.
И аз знам,че е на Архангеловден

# 9
  • Мнения: 84
На Архангелов ден, така знам аз.

# 10
  • Мнения: 115
Ние като кръщавахме нашия Пламен, отеца ни каза, че има имен ден 50 дни след Великден. Празници да има  Grinning

# 11
  • Мнения: 907
Party много сте прави всички, аз отдавна питах кога ми е именния ден, защото дълго време майка ми ме караше да го празнувам на цветница, а аз някак си не го усещах
та, питах един поп и доста почетох и ноември и декември и феврураските дати са верни.
аз лично си харесах игнажден, защото тогва празнуват и огнян и искра и всички пламъци. така че, както ви идва е най-добре Peace
Подкрепям lvy, има няколко варианта и може би наистина правилната дата е тази, която вие усетите Simple Smile Иначе мъжът ми е Пламен и той е избрал да празнува на Архангел-Михаил.

# 12
  • Мнения: 11 003
Ние като кръщавахме нашия Пламен, отеца ни каза, че има имен ден 50 дни след Великден.

На този ден празнуват всички имена, които нямат имен ден през годината  Peace

# 13
  • Мнения: 1 064
Мъжа ми се казва Пламен и преди две години съвсем случайно разбрах, че има имен ден на 8 Ноември, т.е. на Архангел Михаил... Peace

# 14
  • Мнения: 80
Синът ми се казва Пламен и го празнуваме на Архангелов ден.

Общи условия

Активация на акаунт