Капки за колики- на всяко хранене ли ?

  • 1 486
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Днес дадох за първи път капки на моят бебчо - саб симплекс преди всякпо хранене, но сега се замислям дали със всяко хранене или само веднъж на ден. Налистовката пишеше преди хранене 15 капки, но не пише дали на всяко, а педито чак утре ще го видя. Някой знаве ли...

# 1
# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Давах преди всяко хранене по 15 капки Peace.

# 3
  • Мнения: 3 069
Ние бяхме на Инфакол но до колкото знам се дават и тези преди всяко хранене.

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
3 пъти на ден, по 15 капки преди ядене!

# 5
  • Мнения: 1 193
Аз давах преди всяко хранене, до края на третия месец.

# 6
  • Мнения: 2 807
Дават се 3-4 пъти на ден по 15 капки.

# 7
  • Мнения: 2 109
зависи колко са силни коликите, като гледам, е доста голям младежа. (месец и половина?) щом до сега не сте прибегнали до саб, значи добре.
ние ги почнахме на 8 ден и задължително преди всяко хранене. на 2 1/2 м по случйност ги объркахме с вода, и тогава разбрахме колко много действат! (давах еспумизан, по течен е, и ми беше по-лесно да сипвам капките, от него по 25 капки)
на 3 м мина всичко.
успех

# 8
  • Мнения: 8 505
Давах след всяко хранене.След и действаха повече от преди.

# 9
  • Мнения: 270
На всяко хранене по 15 капки.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз ги давах само вечер за да спи цяла нощ,през деня само ако се налагаше

# 11
  • Мнения: 171
Ако целиш сигурен ефект, давай преди всяко хранене! Друг въпрос е, че така давани излизат златни.  Cry Аз ги давах по 3-4 пъти на ден, но бебка пак си имаше колики. Затова се спрях на Бебинос, които най-много ни помогнаха, а и са най-икономични, понеже не се дават преди всяко хранене. Бебка ги понесе доста добре.

# 12
  • Мнения: 795
Аз давах Еспумизан преди всяко хранене по 15-20 капки, но нещо не ни помагаше, сега давам Бейбинос 3 пъти по 4 капки и май в нашия случай са по-добрия вариант!

# 13
  • Мнения: 202
Аз слагах по 10 капки Саб в шишето с мляко на сутрешните хранения и по 15 в следобедните и вечерните.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
25 капки Еспуминзан 3 пъти на ден и давам.
Преди Саб Симплекс 15 капки 3 пъти на ден, но не съм доволна от тях.
  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт