Случвало ли ви се е да получите дежаву?

  • 4 137
  • 102
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 772
Даже незнам правилно ли ми е формулиран въпроса,но на мен отвреме навреме ми се случва да преживявам някакво събитие,което вече се е случвало или да видя нещо което вече съм виждала  Thinking Дори на мъжът ми вчера му се случи,докато сглобяваше столчето за хранене на детето  Crazy
А има ли някой на когото никога не му се е случвало?

# 1
  • Мнения: 7 723
Да- случвало ми се е често. Дори дъщеря ми ми е споделяла, че и на нея й се случва   #Crazy

# 2
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
не мога много да схвана за какво говориш?!? newsm78
Сънуваш  предстоящото събитие или какво?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 634
Случвало ми се е да,ама не съм казвала на никой до сега,защото все съм си мислела,че нещо не съм у ред.Ама явно съм Laughing,щом има и други.
Благодаря,elix  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 6 772
не мога много да схвана за какво говориш?!? newsm78
Сънуваш  предстоящото събитие или какво?

Не да го сънувам,а просто имам чувството,че вече се е случвало...не мога да го обясня.На теб явно не ти се е случвало  Wink

Роси,не си единствена  Hug

# 5
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Абе случвало ми се е,но аз си мисля,че това съм го сънувала,че да ми е толкова реално hahaha
И с това забравям....Даже е имало случаи в които отиваме,по точно пътуваме на места ,на които никога ,ама никога не съм минавала,и имам чувството ,че съм била там и преди.Замислям се и го изхвърлям от главата си..Просто ми звучи много хахаво.И си казвам,че така ми се струва само.Май има нещо....ако някой има обяснение на това,моля нека каже...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Скоро мислех по тоз въпрос... Непрекъснато, ежедневно ми се случва рандеву с дежаву, а пък с непознати, които ми се виждат съвсем познати, изпадам в изумление!?  Срам! Не знам как, защо, но туй йе често срещано явление за нашата особа и почвам да се притеснявам за нас си вече.  Crazy

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Да, случвало ми се е много пъти.

# 8
  • Мнения: 4 187
Преди ми се случваше сравнително често, като усещане бе много реално , осезаемо и наситено. Много странно усещане  Thinking!Сега от доста време не ми се е случвало, или по - точно ми се случи веднъж, но бе някак размито и не толкова отчетливо.

# 9
  • Мнения: 3 098
Sлу4вало ми се е и то 4есто.В у4ени4еските годинисе слу4ваше по_4есто и имах много странно усеЩане след това.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Постоянно ми се случва Crazy...

# 11
  • Мнения: 1 045
Уф редовно даже взех да се чудя какво става  Crazy На всичкото отгоре сънувам като за световно  Whistling

# 12
  • Мнения: 442
Sлу4вало ми се е и то 4есто.В у4ени4еските годинисе слу4ваше по_4есто и имах много странно усеЩане след това.

и при мен така. преди често, сега по-рядко.

# 13
  • Мнения: 2 109
постоянно ми се случва, особено когато съм уморена и недоспала.
има дни , които са низ от дежа ву.

споредедин мой познат това е преплитане на световете (има повече от един свят и ние сме в поввече от един свят) той само се нерви, че в момета, в който осъзняе, че е дежаву, със самото осъзнаване го прекъсва и не може да продължи.
не е сън. просто е усешане за повторно преживяване на настоящето. като спомен от настоящето и бъдещето.

# 14
  • Мнения: 1 520
Случвало ми се е, за най-елементарни неща даже. Съвсем на скоро, преди дни пак.
Приемам го за нещо нормално и  се чудя понякога какво ли значи това. Като прекъсване в програмата ли, какво ли е, Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт