Как "лъжете" глада си?

  • 2 729
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 679
Как "лъжете" глада си? Удава ли ви се?
Само не ми казвайте - с кафе и цигари...

А като ви се прияде сладичко???  Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Хапвате ли си? Или устоявате на изкушението? Споделете как.

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Най често не успявам EmbarassedХапвам си сладичко и каквото ми се прииска.Но ако няма какво хапвам солети,те ме залъгват за определено време

# 2
  • София
  • Мнения: 35 817
Не го лъжа, ям си. Grinning
Когато съм на диета - малко кисело мляко, ябълка+чай, зеле, морков
При мен действа добре дори и само чаша чай.

# 3
  • Мнения: 15 619
Ако съм решила да не хапвам нищичко, просто чакам да отмине. Пия вода.

# 4
  • Мнения: 143
Изяждам един банан, или изпивам чаша мляко.Солетите също вършат работа WinkНо понякога не успявам да излъжа стомаха си, и тогава намазвам примерно припечена филийка с малко маргарин,и така Grinning

# 5
  • Мнения: 191
Пия вода,или натурален сок..течностите определено залъгват глада,особено топлата вода.

# 6
  • Дъблин
  • Мнения: 330
С водичка. А като ми се дояде сладко хапвам някоя голяма сочна ябълка. Не винаги работи де  Confused

# 7
  • софия
  • Мнения: 555
с голяма чаша чай с мед или прясно изцеден сок от моркови.

# 8
  • Мнения: 1 986
  С моркови,половин коф.кис.мляко или чаша прясно мляко PeaceВодата и ябълките не вършат работа при мен Naughty-повече ми се остъргва даже стомаха Wink

# 9
  • Мнения: 8 505
Не го лъжа изобщо.Преди години с нередовно хранене си докарах гастрит.Вече слушам стомаха си-обади ли се,храня го Simple Smile

# 10
  • Мнения: 98
С бонбони.

# 11
  • Мнения: 1 455
Не го лъжа изобщо.Преди години с нередовно хранене си докарах гастрит.Вече слушам стомаха си-обади ли се,храня го Simple Smile

Това все едно аз съм го писала!

# 12
  • Мнения: 4 451
Много ми е трудно, защото по принцип си имам голям апетит Embarassed Сега съм на диета и живо ме интересува как да 'излъжа' глада си. Опитвам с вода, но не става Confused Май плодовете вършат работа, обаче за кратко Rolling Eyes

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Чай с мед, ако не е силно.
Иначе по принцип пия адски много вода и фрешове и като ходя понякога направо си бълбукам.  Crazy
Ако пък много ми се яде нещо- хапвам си.

# 14
  • Мнения: 1 424
С чай с мед, диетична кола, понякога натурален сок  и вода. Хапвам и солети или плод  Peace Но понякога се случва да не успея да го излъжа и става страшно  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт